Кава Лавацца: історія появи та його різновиди

Кава Лавацца: історія появи та його різновидиКомпанія Лавацца – це перша компанія, яка почала продавати обсмажену каву в одній банці з декількох сортів. Така ідея дуже сподобалася споживачам, тому кава Лавацца має успіх і в наш час. Компанія зараз вже є на ринку безліч різних сумішей, які складають вже професійні дегустатори.

Зміст:

  • Різновиди кави Лавацца
  • З історії
  • Відео розповідь

Кава Лавацца: історія появи та його різновиди

Різновиди кави Лавацца

В одній упаковці змішуються сорту і зерна різного походження таким чином, що виходить дуже тонкий, смачний і ароматний кави.

Наприклад, кава «Top Class Lavazza» має шоколадний присмак. Ця кава зроблений з суміші двох арабік: з Центральної Америки і Бразилії.

А ось вже «Lavazza Super Crema» більше підходить для еспресо, так як має щільну, золотисту пінку.

Компанія Лавацца також виробляє каву, який складається з десяти сортів. Як правило, на упаковці вказуються головні характеристики, тонкощі смаку і аромату. Ще на банку з кавою розписані рекомендації, для якого напою підійде даний вид кави.

Кава Лавацца в основному випускається у вигляді зерен, які поміщені в банки або пакети. Але, також є мелену каву, поміщений в одноразові капсули, в яких є така доза кави, щоб використовувати її за один раз. Ці капсули упаковані герметично і призначені для спеціальних капсульних кави-машин.

Такий вид кави як Лавацца Еспрессо вважається дуже якісним і дорогим напоєм. В цьому пакетику зібрані дві Арабіки: з Центральної Америки і Африки. Особливо важливим моментом є обсмажування, яка досить рівномірно розподілена по всій поверхні зерен. Таким чином, виходить особливий аромат і смак кави.

Кава Лавацца Оро має в своєму складі кращі сорти арабіки з Центральної і Південної Америки. Аромат цього напою важко не впізнати. На смак він солодкуватий і з невеликою кислинкою.

Є також Lavazza Club – кава, який створений для любителів арабіки, так як цей напій створений з кращих сортів арабіки, що зібрані в Латинській Америці. У Lavazza Club зібрані зерна, які проходили процес обжарювання за особливою технологією, що і дало напою винятковий смак і аромат бадьорить міцної кави.

Кава LavAzza Rossa – це міцний кава, з невеликою гіркуватістю і щільною кремовою пінкою. В одній банці зібрані і арабіка з Південної Америки, і робуста, вирощена на плантаціях Африканського континенту. Робуста дає цього напою насиченість і шоколадний аромат, а арабіка – легкість і ніжний смак.

Лавацца Тиэра – мелену каву, який складається з 100% арабіки. Зерна такого напою зібрані виключно вручну в екологічно чистих місцях Колумбії, Гондурасі, Перу. Смак цієї кави кислуватий з невеликою фруктової ноткою.
Кава Лавацца: історія появи та його різновиди

З історії

Найбільш якісним кави вважається італійський. А головним виробником є компанія Лавацца, яка була заснована в далекому 1895 році. Але тільки в 1926 році Лавацца розширила штат і почала по-справжньому називатися компанією Лавацца. Лавацца отримала популярність завдяки змішуванню декількох сортів кави. Творець Луїджі Лавацца довго експериментував, створюючи різні суміші. Він все-таки домігся того, що кава Лавацца стали впізнавати по аромату і неповторному смаку в усьому світі. Якість цього напою бездоганне, засноване на багаторічному досвіді. Така якість досягається контролем на всіх етапах отримання кавових зерен – це збори, правильна рівномірне обсмаження, підбирання сортів і комбінування. Ще важливо, щоб упаковка, в якій зберігається напій, була якісною.

Компанія продає близько 14 мільярдів чашок кави в рік, пропонуючи більш 300 найменувань напою. В наш час Лавацца ще й продає кавові машини під своєю маркою, що допомагає надати кави ще більш божественний смак.

Головною перевагою компанії є кава Еспресо. Цей напій дуже популярний, так як без нього не проходять жодні ділові зустрічі та бесіди.

Сама компанія Лавацца знаходиться в Італії в місті Турин. Хоча компанія заснована вже дуже давно Луїджі Лавацца, в даний час їй управляє вже третє чи четверте покоління династії Лавацца. Лавацца не займається вирощування кави, а імпортує зерна з усього світу: з Центральної і Південної Америки, Африки, Бразилії, Азії, Північної Америки.

Що стосується торгівлі, то компанія займається не тільки своїми безпосередніми продажами, але і співпрацює з такими світовими роздрібними мережами як Starbucks або Caribou Coffee.

Компанія має чотири підприємства по виробництву кави в Італії та ще кілька філій в Америці і Європі. Продаж свої веде в більш ніж 80 країнах світу. Лавацца також вийшла на індійський ринок, завдяки купівлі контрольного пакету акцій Sterling Infotech group, групи, якій належить мережа кав’ярень The Barista Coffee і торгова мережа Fresh and Honest.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.