Кава Латте. Рецепт приготування.

Кава латте – це скоріше кавовий напій, що складається з однієї частини кава еспрессо, трьох частин молока і прикрашений збитою молочною піною. Також каву можна посипати тертим шоколадом або какао. Зазвичай подається в прозорому келиху.

Кава латте – вкорочене назву, насправді воно звучить складніше — латте макіато. Що в перекладі з італійського означає «заплямоване молоко». Кава латте особливо популярний у Західній і Центральній Європі. Ідеальний латте складно приготувати в домашніх умовах, тому що піну правильної форми можна зробити тільки за допомогою спеціальної техніки. Але можна зробити каву латте і в домашніх умовах, використовуючи для збивання молока звичайний блендер.

Кава латте.

Для приготування беремо міцну каву. Краще взяти сорт міцною робусти. Потрібно змішати гаряче молоко і кава в пропорції 3:1. Гаряче, але не кип’ятиться вливається молоко в каву. Обидва напої повинні бути однакової температури. Можна додати трохи цукру.

Викладаємо зверху збиту блендером молочну піну. Молоко повинно бути цілісним, щоб піна вийшла ніжною і легкою. Латте домашнього приготування готовий. Пінку можна посипати корицею, горіхами або тертим шоколадом.

Кава латте-макіато

Для приготування латте-макіато візьмемо три частини гарячого молока, одну частину кави еспресо і одну частину збитої молочної піни. Щоб піна була пишніше, краще брати незбиране молоко.

Незважаючи на те, що молоко знаходиться нагорі, воно наливається першим. Молоко повинно бути гарячим. Зверху викладаємо збиту піну.

Шар кави буде знаходитися посередині, незважаючи на це напій наливають останнім, дуже акуратно і тоненькою цівкою. Температура кави повинна бути вище, ніж температура молока.

В кава-макіато шари не перемішуються, за рахунок різниці щільності і температури, кава буде знаходитися посередині. Готову каву подавати обов’язково в прозорому келиху, щоб було видно шари.

Кава Латте. Рецепт приготування.

Каву можна доповнити будь-яким сиропом, а піну посипати шоколадом, корицею або мелкоизмельченными горіхами.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.