Кава Kopi Luwak – елітний сорт кави з В’єтнаму для справжніх гурманів цього благородного напою

Кава Kopi Luwak – елітний сорт кави з Вєтнаму для справжніх гурманів цього благородного напоюІз-за особливостей обробки зерен справжній дикий кави Kopi Luwak преміум-класу проводиться в дуже обмежених кількостях у В’єтнамі. У процесі бере участь маленький звір – пальмова цивета, або Лювак. Сивет по достоїнству оцінили смак кавової “вишні” (плоду кавового дерева) і з задоволенням поїдають це ароматне ласощі.

Просуваючись по травному тракту звірка, кава проходить унікальну хімічну обробку, відтворити яку в промислових умовах неможливо. Розщеплення білків, що містяться в кавовому плоді, усуває характерну для кави гіркоту, а взаємодія продукту з бактеріями шлунково-кишкового тракту і містять цибетин виділеннями залоз надає йому неповторний м’який смак і чарівний аромат. Екскременти цивет збирають вручну, ретельно промивають містяться в них кавові зерна, сушать їх і, в результаті, отримують дорогий у виробництві, але безцінний за своїми властивостями Kopi Luwak.

Кава Kopi Luwak – елітний сорт кави з Вєтнаму для справжніх гурманів цього благородного напою

Кава Kopi Luwak – елітний сорт кави з Вєтнаму для справжніх гурманів цього благородного напою

Купити дикий Копі Лювак з В’єтнаму на російському ринку елітної кави дуже непросто. Як правило, магазини пропонують зерна, отримані на звірофермах або штучно збагачені цибетином. Ні перший, ні другий спосіб виробництва Kopi Luwak не дає той неперевершений букет смаку та аромату, яким володіє дорогою, справжня кава з В’єтнаму або Індонезії. Проживаючи в неволі, сивет позбавлені можливості самостійно вибирати найкращі кавові “вишні”, а зміни в раціоні позначаються на ферментом складі їх травних соків. Справжній дикий Luwak коштує дорого, але тільки він дозволить Вам пізнати справжню насолоду елітним кави. У Росії в’єтнамський дикий кави Копі Лювак можна купити в інтернет-магазині Лювак.рф.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.