Кава Карт Нуар і основні його різновиди

Кава Карт Нуар і основні його різновидиКава Карт Нуар виробляється компанією Kraft Foods, яка на ринку вже більше 100 років. Ця компанія є виробником продуктів харчування. На початку свого існування вона орієнтувалася виключно на середній клас населення. В наш час Kraft Foods також не змінила своїх позицій і утримує гідне місце на ринку завдяки гарному стабільній якості товарів.

Що стосується Росії, то компанія з’явилася на нашому ринку 15 років тому. Завдяки деяким продуктам відразу завоювала довіру споживачів. Серед таких продуктів є кава Карт Нуар, який вже багато років користується великим попитом.

Карт Нуар – це не один вид кави, а ціла лінія. На ринку можна знайти як розчинну, так натуральна кава Карт Нуар. Найбільш популярним є саме розчинну каву, так як ця марка представляє продукт дуже високої якості. Розчинний Карт Нуар практично не відрізниш від натурального, заварної кави.

Ті, хто звик пити каву, зварену по-турецьки, вибирають саме розчинну каву Карт Нуар, так як він найбільш наближений до класичного каву по-турецьки.

Зміст:

  • Розчинна кава
  • Натуральна мелена кава
  • Історична довідка
  • Основні різновиди
  • Відео

Кава Карт Нуар і основні його різновиди

Розчинна кава

Розчинна кава цієї компанії представлений у двох видах – це класичний кави у чорно-зеленій упаковці і декофеїнізовану в чорно-синій. Марка Карт Нуар пропонує кілька видів фасування, але найчастіше можна зустріти кави в скляних банках або порційних пакетиках.

Кожному споживачеві варто бути дуже уважним, так як ця кава часто підробляють. Це відбувається тому, що кава досить популярний і досить дорого коштує. Головне пам’ятати, що, перш за все, слід дивитися на упаковку, де має бути написано, що виробник Kraft Foods. Це дуже важливо, так як ніхто іншої не виробляє справжній кава Карт Нуар. Ще необхідно дивитися на назву кави: в оригіналі кава називається Carte Noire і це назва незмінно. Якщо бачите на упаковці напис Чорна карта, то це точно підробка.
Кава Карт Нуар і основні його різновиди

Натуральна мелена кава

Крім розчинної кави Карт Нуар виробляє натуральну каву. Але? цей вид менш популярний, так як виглядає посередньо серед подібних кави, особливо в ціновій категорії. Хоча кава Карт Нуар також має своїх споживачів. Серед меленого кави Карт Нуар є два види – це більш помел, який використовується для приготування еспресо і більш м’який помел. Що стосується суміші, то в одному і іншому випадку використовується одна і та ж суміш.

Якщо взяти зернової кави Карт Нуар, то його якість досить висока, так як упаковка зберігає первинний аро і смак кави, а також для такої кави використовуються зерна дуже високої якості, що дуже рідко на російському ринку. Кава Карт Нуар – це кава для щоденного використання, особливо для тих, хто любить якісну, ароматну арабіку.

Справжніми поціновувачами якісного ароматної кави є французи. Вони якщо і починають свій ранок, то тільки з дуже смачної кави. Цим критеріям відповідає кави Карт Нуар. І це зовсім не збіг, тому що він вже давно належить до преміум класу.
Кава Карт Нуар і основні його різновиди

Історична довідка

Carte Noire, як торгова марка з’явилася в 1978 році. Її виробництво почав саме француз, якого звуть Рене Моньє. Це вже була друга половина двадцятого століття, коли на ринку вже було дуже багато якісних кави, тому довелося добре попрацювати, щоб вивести Карт Нуар в лідери. Ще з самого початку виробництва використовувалася виключно якісна арабіка, тому кава Карт Нуар завоював всенародну популярність.

В наш час Карт Нуар також користується великою популярністю, можна сказати, що це самий популярний кави. Слава про нього рознеслася по всьому світу. Кава цієї марки має до себе особливе ставлення. Відгуки споживачів доводять те, що кава Карт Нуар має особливо багатий смак і насичений аромат. Якщо хочете підбадьоритися з ранку і відразу ж підняти собі настрій, то чашечка кави Карт Нуар допоможе вам у цьому як ніщо краще. Carte Noire – це особливий напій, який по-справжньому бадьорить, наповнює енергією і гарним настроєм.

Варто просто подивитися на упаковку вже просто неможливо не купити цей кави. Вона виконана з особливим смаком і елегантністю. Відразу стає зрозумілим те, що французи знають ціну якістю, тому роблять все найкраще, від упаковки, до самого продукту.

Багато хто вважає, що висока ціна Карт Нуар цілком виправдана, тому такий кава повинна бути в кожному домі. Але, воістину оцінити смак цього напою може тільки той, хто досить добре розбирається в каві і вибирає краще.

Карт Нуар – це вишукана кава, який приготовлений із зерен 100% арабіки. Саме з-за свого неперевершеного якості, кава Карт Нуар став популярним у всьому світі, а у Франції і зовсім став еталоном популярності і лідером на ринку Кави.

Що стосується назви, то його придумав французький іміджмейкер Жак Сегела, який відомий у Європі як «той, хто робить королів». Ще до появи кави Карт Нуар, Жак Сегела робив імідж таким відомим людям, як президент Франції Франсуа Міттеран, президент Угорщини Жозеф Анталла і президент Польщі Олександр Кваснєвський.

Виробництво кави Карт Нуар починалося з «бабусиної кафе, і встановленої там жаровні». Часто великі компанії починають свою діяльність з кухні на колінах. Саме так почалося виробництво Карт Нуар. Кава цієї марки виробляється у Франції. Але, на сьогоднішній день ця компанія представляється не тільки на своїй батьківщині, але і на міжнародній арені. Зараз можна побачити на прилавках магазинів близько 28 сортів натуральної кави Карт Нуар і 9 сортів розчинної кави.

На виробництво кави Карт Нуар використовуються новітні технології і розробки. Це і продукції дозволяє компанії бути настільки популярною у всьому світі. На даний момент компанія освоїла нові технології по виробництву кави в капсулах, а ще випускається кава в чалдах марки Карт Нуар. Що стосується чалдов, то вони випускаються по 36 штук в м’яких упаковках. Зараз є 14 сортів кава в чалдах марки Карт Нуар.
Кава Карт Нуар і основні його різновиди

Основні різновиди

Якщо ще хтось не пробував справжній кава Carte Noire, то обов’язково повинен спробувати. На ринку Росії представлені такі види кави Карт Нуар:

Carte Noire в пакетиках 8 блоків – це елітний розчинну каву. Виготовлений за спеціальними технологіями, ця кава як можна більше зберігає справжній смак і аромат справжньої кави, який виготовлений з добірних зерен. З-за того, що ця кава виробляється в різних країнах, а отже і країни, в яких вирощувався кави теж різні, то даний кави може трохи відрізнятися.

Carte Noire велюр – це кава, який виготовлений з добірних сортів арабіки особливо тонкого помелу. Смак цієї кави особливо міцний, а аромат насичений і яскравий. Цей сорт кави підходить для швидкого приготування, тому буде ідеальним варіантом для вживання в офісі.

Carte Noire в зернах – це кава, який виробляється з якісних сортів колумбійської арабіки. Це досить міцний напій, з гірким смаком і насиченим ароматом. Саме з-за цього такий каву не рекомендується дітям, літнім людям, схильним до підвищеного тиску.

Існує ще багато видів кави Карт Нуар, які кожен може спробувати і вибрати для себе найкращий.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.