Кава капучіно в домашніх умовах. Як готувати капучіно будинку

Приготувати кави капучіно в домашніх умовах можна як за допомогою кавоварки, так і без неї. Розглянемо, як готувати капучіно будинку в разі, коли є фен і тоді, коли її немає.

Кава капучіно в домашніх умовах. Як готувати капучіно будинку

Капучино без кавоварки

Зваріть мелену каву в турці, з розрахунку 2 чайні ложки на чашку. Не дайте йому закипіти і зніміть з конфорки, зробіть паузу на кілька хвилин і знову поставте на вогонь до утворення піни. Чим міцніше ви хочете зробити каву, тим більше разів варто повторити цикл. Оптимально коли це 2-3 рази. Кава має стати міцним як еспресо, тому на задану кількість кави об’єм води не повинен бути більше 50-60 мл Коли кава готова, можна почати найважливіший процес – створення піни.

Для цього візьміть молоко жирністю не менше 2,5 % і нагрійте його, але не кип’ятіть. Тепер його потрібно збити. Ви можете це зробити за допомогою віночка, так і в міксері, і в блендері. Збивати близько 2 хвилин, поки не вийде однорідна піна, без бульбашок. Влити молоко в каву можна відразу ж з ємності, в якій ви його збивали, тоді виллється спочатку не збите молоко і вже потім піна. Лейте рівно в центр, щоб піна лягала рівно, покриваючи всю каву.

Якщо вам здається, що у вас відразу не вийде так, як треба, влийте спочатку рідке молоко, і вже потім окремо ложкою викладіть зверху пінку. Покладіть за смаком цукор і корицю. На цьому приготування капучіно закінчено!

Капучино в кавоварці

Вам потрібна кавоварка з капучинатором і функцією приготування еспрессо. Бюджетні моделі кавоварок зазвичай продаються у комплекті з механічним панарело або капучинатором. Вам потрібно приготувати еспресо в кавоварці, а насадку капучинатора опустіть у склянку з холодним молоком ( чим жирніше молоко, тим краще). Капучинатор збиває молоко струменем пари і перетворює його в піну, яку тому викладають на готовий еспресо.

Слідкуйте уважно за процесом, тримаючи склянку в правильному положенні. Якщо у вас автоматичний капучинатор, вам слід опустити шланг у посудину з молоком – так капучинатор сам буде витягувати молоко і змішувати його з парою, а піна потім сама надійде в чашку з готовим еспресо.

Якщо у вас немає кофераке капучинатора – його завжди можна докупити. Приміром, самий простий і недорогий спінювач схожий на міксер, він відрізняється особливим віночком, забезпечує якісне і просте збивання. Він займає небагато місця і не вимагає особливого догляду.

Таким чином, зробити капучіно в домашніх умовах без кавоварки також легко, як і з її допомогою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.