Кава капучіно.

Кава капучіно (cappuccino) – це міцний кава зі збитими вершками або кремовою шапкою. Для приготування капучино з допомогою кавомашини, потрібно просто помістити чашку під носик машини, підключити ємність з молоком і включити програму «капучіно». Тут все просто.

Рецепт кави капучіно.

Пропонований нижче рецепт кави капучіно розрахований на домашнє приготування без спеціальної техніки. Для приготування капучино нам знадобляться:

  • відфільтрована вода – 60-70 мл;
  • мелена кава – 1-1.5 чайної ложки;
  • охолоджене молоко – 150 мл;
  • турка для приготування кави;
  • френч-прес;
  • чашка об’ємом 200-220 мл.

Кава капучіно.

Налийте в турку воду, насипте каву і поставте на повільний вогонь. Паралельно потрібно приготувати пінку – охолоджене молоко налити в скляну ємність і поставте в мікрохвильову піч. Молоко необхідно нагріти до 50-60 градусів ( ні в якому разі не допускати закипання молока). Після чого влийте підігріте молоко у френч-прес і збийте пінку, піднімаючи-опускаючи поршень. Не забувайте доглядати за приготавливаемым кава капучіно, не допускайте його закипання.

Як тільки кава в турці почне підніматися, зніміть турку з вогню і ненадовго відставте в сторону. Через 25-30 сек, ще раз поставте турку з кавою на вогонь і знову дочекайтеся моменту піднімання кавовій піни. Повторіть цю процедуру 4 рази. Цими діями ми «накачуванням» кава ароматними речовинами, надаючи цим глибокий і насичений смак капучіно.

Налийте 60-70 мл готового каву в чашку ( попередньо нагрів її) через дрібне ситечко для фільтрування кавовій гущі. Влийте молоко в чашку на одну третину, при цьому потрібно притримувати ложкою молочну пінку. Зверху, дуже акуратно викладіть молочну пінку. Кава капучіно готовий. Приємного апетиту!

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.