Кава illy – світовий бренд преміум класу

Кава illy   світовий бренд преміум класуIlly – світовий бренд преміум класу, який за 70 років свого існування набув величезну кількість шанувальників серед справжніх кавоманів і гурманів. Для виробництва кави Illy зерна вирощують і збирають по всьому світу. При виробництві використовується тільки 9 сортів якісної арабіки з Америки, Африки, Індії та інших. Там присутня навіть і гватемальська арабіка, яка з-за свого легкого шоколадного присмаку вважається необхідним елементом еспресо. Африканський кави, вирощений в умовах м’якого клімату, насичений неповторним ароматом. Кавові зерна з індійських плантацій мають дуже насичений смак і легкий пряний аромат. Кава з центральних районів Америки відрізняється кислуватим смаком і солодким присмаком.

Зміст:

  • Секрети якості
  • Асортимент кави
  • Відео

Кава illy   світовий бренд преміум класу

Секрети якості

Кавова суміш Illy виділяється майстерно підібраним поєднанням кави з різних країн і ретельним відбором зерен. Вона поєднує в собі смак і пахощі тринадцяти різних країн. Збір плодів відбувається вибірковим способом, що дозволяє відібрати тільки достиглі плоди. Хоча цей метод і дуже довгий, він забезпечує однакову чистоту і кондиційність всіх плодів. Відбір кавових зерен проходить суворий контроль якості. На першому етапі фахівці візуально розглядають зерна і викидають ті, шлюб яких перевищує 3 %. На другій стадії перевірки використовується спеціальний лазерний апарат, який спроектований фірмою ILLYCaffe.

Кожне зерно в цій машині проходить через промінь лазера, який фіксує всі його недоліки. Якщо відхилення зерна перевищують норму, то його відкидають за допомогою пари. Ця техніка коштує дуже дорого, але вона гарантує максимальну чистоту кави. Процес обсмажування зелених зерен та їх охолодження є самими головними етапами при виробництві кави. Смажать зерна у великих обертових циліндрах, температура всередині яких поступово збільшується.

Бренд Illy довго експериментував на обсмажуванні зерен і зупинився на виробництві кави темною і середнього обжарювання, а також і декофеїнізовану вигляд. Після цього зерна потрібно охолодити за допомогою води або повітря. Перший спосіб є більш швидким і дешевим, але менш якісним. Компанія Illycaffe використовують другий спосіб, що зберігає всі якісні показники кави. Всім відомий факт, що під впливом вологи і кисню кави окислюється і втрачає свій аромат.

Компанія Illycaffe запатентувала метод прессуризации, який полягає в тому, що повітря замінений інертним газом. Цей новітній спосіб дозволяє зберігати всі властивості кавових зерен протягом 3 років. Крім цього, таке нововведення допомагає кава дозріти і зберігає весь аромат і покращує смак. Звичайна вакуумна упаковка не може цього забезпечити. Кава illy   світовий бренд преміум класу

Асортимент кави illy

Асортимент кави Illy включає в себе мелену каву в зернах і чалдах. Зерновий кави випускають в банках по 250 грам для домашнього використання і по 3 кілограми для офісів. Мелену каву можна зустріти з чотирма смужками різного кольору, де червоний колір говорить про середній ступеня обсмажування зерен; чорна смужка – про глибокого ступеня прожарювання; зелена смужка – означає, що ця кава без кофеїну; рожева смужка символізує, що ця кава ідеально підходить для проточної кавоварки. Кава в чалдах випускають по 18 або 36 чалд в упаковці. Ступінь обжарювання буває середня і сильна, а також є і кави без кофеїну. Варто зазначити, що відсутність кофеїну жодним чином не впливає на кавовий смак і аромат. До речі, що важливо, компанія illycaffe є єдиним володарем подвійного сертифіката якості, який підтверджує, що кава Illy відповідає найвищим світовим стандартам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.