Кава Illy (Іллі)

Кава Illy (Іллі)

На початку 40-х років минулого століття Франческо Іллі вдалося розробити першу кавову машину. За своїм функціоналом ця кавова машина мало поступалася сучасним агрегатів. З того часу і по сьогоднішній день сімейна династія Illy зберегла спадкоємність і кавовим бізнесом займається багато років. Андреа Іллі є представником 3 покоління кавовій індустрії. Описати лінійку цієї кави одним словом просто неможливо, в ньому поєднуються такі якості як: багата палітра смаків і ароматів, насиченість і витонченість. Якщо ви запитаєте гурмана, віддає даний бренд, «чому він віддає перевагу саме його»? У відповідь ви почуєте, точно такі ж якості, про які йшлося трохи вище. Після Франческо компанією став заправляти Ернесто (його син), він вніс величезний внесок у сімейну справу, а саме:

 • створив лабораторії по дослідженню кави, які були оснащені найсучаснішим обладнанням. У них проводили досить глибокі дослідження, починаючи з вирощування і закінчуючи купажуванням.
 • на початку 2000 року Ернесто відкрив університет, іменований «Caffe Del». Тут проводилось навчання по темі вирощування кави, збору і подальшої його обробки і багато іншого.

Іллі в цифрах

Все вищезгадане — це не всі досягнення компанії, за нею рахуватися набагато більше відкриттів. Якщо розглядати досягнення компанії в цифрах, то виглядатиме вона наступним чином:

 • 135 країн, де можна придбати каву у офіційного джерела
 • 55 000 грандіозних заходів кожен рік, де бере активну участь Іллі
 • близько 1000 співробітників, розподілених по всіх континентах
 • відкрито 200 кафе-закладів по світу
 • 4 дослідних організації, відкритих під керівництвом Illy
 • 20 навчальних закладів у світі, що вивчають «Все про каву»

Франческо Іллі розробив розумну технологію приготування еспресо, яка носить назву IPERESPRESSО, тепер завдяки їй отримати справжній еспресо стало ще простіше і швидше.

Відео: Мегафабрика по виробництву кави Illy

Сoffee Illy – особливості продукту

Кавові зерна збираються на кращих плантаціях світу, які в подальшому проходять процедуру відбору. На всіх етапах ведеться строгий контроль, це дозволяє компанії утримувати якість на високому рівні. Відбір зерен відбувається з застосуванням лазерного апарату, який дає змогу відбракувати некондиційні зерна. Кожне зерно від Іллі – це продукт в якому зібралися колосальний досвід, науковий інтерес, неперевершена симфонія аромату і смаку.

Типи обжарок coffee Illy

 • середній – витончений смак і ніжний аромат справжнього шоколаду з приємним квітково-карамельним присмаком.
 • темний – чудово тонізуючий напій зі смаком шоколаду і ніжною карамелі.
 • середній (без кофеїну) – в ньому також моно зустріне приємні нотки карамелі і шоколаду.

Різновиди фасування Іллі

 • Мелений – за рахунок застосування особливої системи консервації, а також різного типу помелу кави ідеально підходить для приготування в різних кава-пристроях – гейзерна кавоварка, френч-прес і т. д.
 • Зерновий – має яскравий і багатий смак, аромат, в приготованому напої присутні всі 9 сортів елітної арабіки, які чудово доповнюють один одного і залишають приємний післясмак.
 • Чалди – являють собою паперові пакети з дозованими порціями, використовуються в експрессо-кавоварках.
 • Капсули – відмінно підходять для машин «Френсіс» різних типів та «Gaggia».

Кава Illy (Іллі)

Вважається, що кава після обжарювання здатний втрачати до 50% своїх органолептичних показників. Вакуумна упаковка не здатна повністю вирішити дану проблему. Експерти Іллі ввели ще одну запатентовану розробку. Тільки що обсмажену каву фасують у металеву банку і за допомогою спеціального апарату замість повітря, наявного у банку нагнітається харчової газ. Це дозволяє зберегти всі смако-ароматичні показники напою протягом року і більше. По мірі зберігання Іллі «дозріває», так само, як і вино, створюючи прекрасний букет смаків. Ні одна упаковка не здатна зберегти свіжість краще, ніж Іллі. При відкритті банку спостерігається легкий свистячий звук, що ще раз підтверджує оригінальність виробництва і високу якість кави.

Цінова політика і якість

Вартість цього бренду кави відповідає вище середнього. За капсулу або чалду доведеться віддати трохи більше, ніж за зерновий і мелений тип фасування. Так, наприклад, 250 грам кави обійдуться приблизно в 16 доларів. Ціни можуть змінюватися в залежності від регіону проживання. Придбати Іллі можна у офіційних представників, вони є практично у всіх великих містах Росії, через інтернет-магазин або спеціальні кавові лавки.

У компанії Іллі трудиться команда дегустаторів та інших фахівців у галузі кави. Кожен із співробітників відповідає за свій робочий етап. Вся робоча бригада має відмінні знання в даній сфері і має прекрасні чутливі рецептори, завдяки цьому на виході виходить унікальна суміш, в якій підтримується баланс всіх кавових зерен, зібраних з різних континентів. Над створенням купажів працюють експерти, які проводять різні дослідження, аналіз кожного окремо взятого врожаю. Саме вони виявляють який саме кава за своїми характеристиками підійде для складання черговий суміші Іллі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.