Кава і схуднення

Кава і схуднення. Чи можна пити каву на дієті? Ці питання хвилює тих, хто піклується про свою вагу. Сам по собі, натуральна кава – це низькокалорійний продукт, тому вживання кави під час дієти не завдасть шкоди вашій фігурі. Калорійність однієї чашки чорної кави без цукру і молока дорівнює приблизно 2 ккал. Цей показник настільки малий, що його можна не брати до уваги. Крім того, кава є тонізуючим напоєм і збільшує витрату енергії, яка «випалює» калорії. Тобто кави в якійсь мірі сприяє схудненню.

Але не все так просто, кофеїн прискорює обмін речовин, забираючи зайві жири, але разом з тим і посилює апетит. При надмірному вживанні кави виникає бажання перекусити. Такий вплив кофеїну на організм може спровокувати порушення дієти і набір зайвих кілограмів. Тут все залежить від вас. При дотриманні дієти краще обмежитися 2-3 чашками напою в день.

Важливо враховувати, що калорійність напою залежить від додавання інгредієнтів. Існує безліч рецептів кави з алкоголем, молоком, вершками, морозивом та іншими висококалорійними продуктами. Тому під час дієти рекомендується пити чорну каву з невеликою кількістю цукру або зовсім без нього.

У магазинах можна зустріти спеціальний кави для схуднення, найчастіше це зелений кави. Даний продукт позиціонується як самостійний засіб для схуднення, але максимальний ефект буде краще в комплексі з іншими методами – фізичні навантаження або як доповнення до основної вашій дієті. І пам’ятайте – не варто пити занадто багато кави. Велика кількість кофеїну може негативно позначитися на вашому самопочутті.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.