Кава гляссе. Рецепти в домашніх умовах.

Кава гляссе отримав свою назву від латинського «лід». Дійсно, кава глясе – це холодний кавовий напій з морозивом. Для його приготування можна використовувати шоколад, вершки, лікер, карамель, сироп, ванільне та інше морозиво. У будь-якому випадку кава гляссе – це солодкий, ароматний і освіжаючий напій. Для приготування кава гляссе не існує певного рецепту, скоріше – це просто імпровізація. Як правило, його подають у високих келихах на ніжці.

Зміст:

  • Рецепт кава гляссе з лікером.
  • Рецепт кава гляссе з морозивом і льодом.
  • Рецепт кава гляссе на основі розчинної кави.
  • Рецепт кава гляссе з шоколадним сиропом і льодяниками.
  • З цим читають:

до змісту ↑

Рецепт кава гляссе з лікером.

Для приготування кава гляссе з лікером необхідно зварити міцний чорний кави (2 чайні ложки кави на 150 гр. води). Налити його в келих, покласти кілька кубиків льоду і додати будь-лікер, який ви віддаєте перевагу. Кількість лікеру знову ж таки залежить від вашого уподобання, але тут важливо пам’ятати, що найкраще смакові якості кава гляссе будуть при кількості спиртного, не більше 20% від обсягу всього напою.

до змісту ↑

Рецепт кава гляссе з морозивом і льодом.

Для приготування кава гляссе за цим рецептом необхідно приготувати міцну каву (краще еспресо). Можна додати цукор за смаком. Готову каву розлити по келихах і покласти в них кілька кубиків льоду. Зверху покласти кульку ванільного морозива і посипати тертим шоколадом.

Кава гляссе. Рецепти в домашніх умовах.

до змісту ↑

Рецепт кава гляссе на основі розчинної кави.

У цьому рецепті гляссе можна використовувати розчинну каву. Після приготування кави його потрібно остудити. У келих покладіть ванільне морозиво або пломбір, яке акуратно, тонкою цівкою заливається кави. Каву треба наливати так, щоб морозиво піднялося вгору, не змішуючись з кавою. На морозиво насипати тертий шоколад.

до змісту ↑

Рецепт кава гляссе з шоколадним сиропом і льодяниками.

Для приготування кава гляссе за цим рецептом необхідні міцну каву, шоколадний сироп, морозиво, вершки і дрібно покришені льодяники. Свіжозварену каву необхідно охолодити, а вершки збити з цукровою пудрою. У келих покласти морозиво і залити шоколадним сиропом, після чого влити тонкою цівкою кави. Зверху покласти збиті вершки і посипати крошеными льодяниками.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.