Кава Глясе – морозиво, кориця, шоколад

Зміст:
Як правильно готувати справжній кава Глясе.

Кава Глясе  морозиво, кориця, шоколад

 • Для початку потрібно вибрати хороший сорт кави (види кави, помел кави)
 • якісне вершкове морозиво
 • чорний шоколад
 • корицю, за бажанням
 • Перш ніж готувати кава Глясе потрібно знати, що це таке. Глясе походить від французького слова glac?, тобто заморожений. Цей божественний напій слід пити холодним. Основою якого є кава. Цей вид кави подають найчастіше в красивому скляному стакані, або високому фужері.

  Ким був вперше виготовлений цей напій, невідомо, але вперше його почали готувати в Австрії.

  Як правильно готувати справжній кава Глясе.

  Процес приготування.

  Спочатку треба зварити каву звичайним способом в турці, тобто так як ви його варите вранці. Далі цей напій потрібно охолодити приблизно до 10 градусів. Якщо дуже швидко хочеться випробувати цей кави то нехай трохи постоїть на столі, як трохи охолоне, поставте в холодильник. Там він швидше охолоне.

  Потім наливайте остиглий і відстояний напій у високий стакан, обсяг якого буде десь 300 мл. В склянку з кавою потрібно покласти морозиво, але тут головне дотримуватися пропорції, якщо кава 300 мл, то морозива повинно бути 25 %, що становить приблизно 2 столові ложки.

  Якщо вам по душі кориця, зверху можна посипати корицею, але краще гармонує цей напій з тертим гірким шоколадом. Якщо вам подобатися можна посипати порошком какао, або меленими горіхами, буде смачно з крихтами льодяників, можна для різноманітності присипати кокосовою стружкою.

  Отже, я розповіла, як правильно готувати каву – глясе. А тепер, як можна готувати якщо ви не любите заварний кави, то візьміть звичайний розчинний сорт, той який ви зазвичай використовуєте вдома. Замість вершкового морозива підійде і ванільні сорту. А якщо вам подобається експериментувати то в якості прикраси цього смачного охолоджуючого, і в теж час підбадьорливого напою використовуйте спільно тертий шоколад і мелені льодяники. Але головне не поєднуйте какао з корицею, так як це абсолютно різні за смаком інгредієнти. Разом вони не підходять.

  І на останок ще рецепт кави глясе, Вам сподобається.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.