Кава Есмеральда: інформація, цікаві факти

Кава Есмеральда: інформація, цікаві фактиУ Колумбії кави з’явився ще в XVIII столітті, але тоді він не став дуже популярним і поширеним. Тільки в першій половині XIX століття у верхах колумбійського суспільства з’явилася мода на каву. На сьогоднішній день Колумбія, крім дорогоцінних каменів і квітів, асоціюється в першу чергу з кавою.

Кава Есмеральда – це бренд кави, який пропонує колумбійський кава кращих сортів. Що стосується видів, то Есмеральда пропонує каву в зернах, мелену каву, а також сублімований з різними ароматизаторами.

Зміст:

  • Офіційна інформація
  • Цікаві факти
  • Відео

Кава Есмеральда: інформація, цікаві факти

Офіційна інформація

Ця кава досить добре зарекомендував себе на ринку, тим більше, що ціна його не дуже висока. Проводиться кави Есмеральда в Колумбії, упаковується там же.

Сублімована кава Есмеральда – це кава, який складається з чистої арабіки. Може бути як чиста кава, так і з різними добавками. Така кава проводиться під наглядом Національної Федерації кави в Колумбії. Завдяки тому, що сублімована кава Есмеральда обробляється за спеціальною технологією FREEZE DRIED, він передає всю глибину і смак справжньої арабіки.

Торгова маска «Есмеральда» пропонує натуральну мелену каву і в зернах. Зерна кави оброблені так, що передають всю повноту смаку і аромату справжньої кави. Ця торгова маска виробляє тільки чисту арабіку.

Кава Есмеральда випускає фабрика Buencafe Liofilizado de Colombia, яка є єдиною в Колумбії, хто крім натуральної меленої кави і у зернах, виробляє сублімована кава.
Кава Есмеральда: інформація, цікаві факти

Цікаві факти

У перекладі «Есмеральда» означає смарагд. Як відомо саме кава і смарагди вважаються національним надбанням Колумбії. Ця країна є лідером у видобутку цих дорогоцінних каменів, а також другим у світі постачальником кави.

Продукція компанії має дуже високу якість, а також користується великою популярністю у всьому світі. У 2003 році вона отримала латиноамериканську Премію якості.

Щоб не придбати підробку, варто знати, що справжній і якісний кави Есмеральда має на упаковці трикутний знак із зображенням знаменитого колумбійця Хуана Вальдеса. Саме цей знак підтверджує той факт, що кава був проведений і упакований в Колумбії згідно всім стандартам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.