Кава “Егоїст” – як виробляють і асортимент

Кава Егоїст  як виробляють і асортимент

Яскравим представником продукції преміум класу є кава торгової марки Egoiste (Егоїст). Якість продукту, виробленого в Німеччині і Швейцарії, непогано себе зарекомендувало на світовому ринку. Це ж відноситься і до зовнішнього вигляду упаковки: пакетиків з зернами і скляних баночок.

Про особливості складу і технології виробництва кави Egoiste

Кава Егоїст буває зерновим, меленим і розчинним. Унікальність розчинного продукту полягає в тому, що в серцевині сублімованих кристалів таїться сюрприз, призначений для справжніх цінителів цього напою. Під оболонкою, що складається з розчинного пресованого кави, міститься гранула з розмелених зерен. Той, хто не має часу для метушні з кавоваркою або джезвою, може, скориставшись розчинним продуктом, отримати напій, що володіє смаком натуральних кавових зерен. Враховуючи зміст мелених плодів, напій, приготований з розчинної кави марки Егоїст, потребує нетривалому настоюванні. З цієї ж причини на дно кавової чашки неминуче залишиться осад.

Кава Егоїст  як виробляють і асортимент

В упаковках з розчинною кавою Егоїст може міститися до 30% мелених зерен. У виробництві цього продукту використовується новітня технологія In-Fi, що дозволяє не тільки розкривати, але і зберігати кращі якості елітних сортів арабіки. Будь мелену каву через певний час неминуче окислюється. Технологія In-Fi дозволяє кристалам кави Егоїст на тривалий термін нейтралізувати цю здатність, одночасно зберігаючи всю повноту ароматичного букета, властивого арабіці.

Відео: GPS Кави Egoiste виготовлення

Відгуки користувачів про смак кави Egoiste відрізняються своєю неоднозначністю. Досить великий відсоток негативних оцінок, швидше за все, обумовлений високою ціною продукту, схиляє споживача на отримання напою з дійсно неповторним смаком. Більш низька ціна формує і більш низький рівень очікувань. Справедливості заради варто відзначити і чимала кількість захоплених відгуків. Щоб винести своє судження, кава варто просто спробувати: можливо, що для когось він стане улюбленим напоєм. Досить низьку затребуваність різних сортів зернової і меленої кави торгового бренду Egoiste можна пояснити невідповідністю між їх високою вартістю і посередньою якістю.

Пакетики з зерновою кавою містять далеко не добірний продукт: в них можна відшукати і пересмажені, і різнокаліберні зерна. У складі меленої кави міститься досить багато робусти – технічної культури, що надає напою надлишкову гіркоту. Виходячи з вищесказаного, ми можемо зробити висновок про те, що єдиним гідним продуктом лінійки торгового бренду Егоїст є розчинна кава, дозволяє отримати напій, практично ідентичний свежесваренному кави з його неповторним ароматом і приємним смаком, позбавленим яких-небудь сторонніх нюансів.

Про різних видах кави Egoiste

Кава Егоїст  як виробляють і асортимент

 • Егоїст Екстра Оріджінал (скорочене найменування: Egoiste X. O). У складі цього продукту – 30% натуральних мелених зерен. Вартість 100 грамової упаковки становить не менше 570 рублів. Смак приготованого напою відрізняється особливою інтенсивністю і насиченістю, а післясмак – глибиною. Приготування одного кілограма кави цієї марки вимагає чотирьох кілограмів якісної сировини: це перевищує загальноєвропейський стандарт. Займаючись приготуванням напою, слід враховувати цю особливість і класти в чашку трохи менша кількість кави, ніж зазвичай.
 • Egoiste “Special”. Продукт цієї марки дає напій, смак якого відрізняється особливою щільністю і насиченістю. Це досягається завдяки поєднанню неповторного купажу, використання тільки відбірних кавових плодів, а також застосування льодовикової альпійської води, щадною обжарювання і технології In-Fi. Ціна за 100 грамів – 550 рублів.
 • Егоїст Платинум. В упаковках з цим натуральним сублимированным кави міститься купаж елітних сортів колумбійської і кенійської арабіки. Кенійський компонент відповідає за неповторність смакових якостей і характер напою. Колумбійська арабіка визначає його колір і непередаваний аромат. Вартість упаковки – не нижче 470 рублів.
 • Егоїст Вері Спешиал (скорочене найменування: Egoiste V. S). Зміст меленої та розчинної компонентів – відмінно обсмаженої кенійської арабіки – 30 і 70% відповідно. Вартість 100-грамового пакетика – 530 рублів.
 • Егоїст Приват – розчинна сублімована продукт, що представляє купаж найкращих сортів арабіки, що поставляється з плантацій Папуа-Нової Гвінеї. Ціна продукту – 460 рублів.
 • Відео: Огляд на каву Egoiste Noir Coffee

  Незважаючи на те, що окремі сорти зернової і меленої кави Егоїст не надто затребувані, в їх числі є вельми гідні продукти, високо ціновані знавцями.

  • Егоїст Нуар – чудовий купаж арабіки, зібраної на гірських і рівнинних плантаціях Кенії. Високогірна арабіка, произраставшая на висоті, що перевищує 1,5 тисячі метрів і відібрана вручну, надає завершеність смаку напою. Своїм шоколадно-ванільним ароматом він зобов’язаний зернам рівнинного врожаю. Вартість 250-грамового пакета – від 360 рублів.
  • Мелена кава марки Егоїст Нуар. На відміну від вищеописаного продукту обсмажені зерна розмелюють таким чином, щоб отримати вишуканий напій, смак якого відрізняється м’якістю, а аромат – насиченістю. Ціна упаковки (250 г) складає 355 рублів.
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.