Кава Егоїст – види, виробник

Кава Егоїст представлений на ринку різними видами, виробник – заводи Німеччини та Швейцарії. Даний кави преміум класу виготовляється з унікальним технологіям, заснованим на багаторічному досвіді кавової культури. Основою високої якості є те, що кожен етап виробництва кави від обсмажування зерен до фасування, відбувається на одному заводі.

Кава Егоїст   види, виробник

Егоїст Спешиал

На доказ натуральності після вживання напою на дні чашки залишається кавова гуща. Даний вид кави об’єднав в собі справжній аромат і якість меленої кави, зручність і швидкість розчинної. Вартість Егоїст Спешиал досить велика – за 100 г 350 руб., проте, за відгуками споживачів, ціна виправдана. Справжні гурмани підтверджують, що це особливий кави, який варто спробувати.

Егоїст Платинум

Це натуральний субимированный кави, в якому присутня унікальна суміш Колумбійської і Кенійської арабіки, створює індивідуальний смак, яскравий аромат і виражений смак. Виробник стверджує, що даний вид кави має своїм характером, який неможливо сплутати ні з чим. Він характеризується легким фруктовим ароматом за рахунок Кенійської арабіки. Вартість напою за 100 м дорівнює приблизно 300 руб.

Егоїст Екстра Оріджінал

Це ще більш дорогий вид, ціна якого за 100 м досягає 440 крб. і більш. Егоїст Екстра Оріджінал має цілих 30% меленої кави в кристалах. Харатерізуется насиченим інтенсивним смаком і глибоким післясмаком. У його виробництві застосовується краща арабіка з екологічно контрольованих плантацій GRAND CRU, якість яких постійно перевіряється незалежними експертами. Прийнято вважати, що кава, вирощений на плантаціях GRAND CRU, володіє самим витонченим і делікатним ароматом і благородним смаком.

На виготовлення 1 кг кави йде 4 кг кавових зерен, що значно вище від європейського стандарту. Тому при заварюванні цієї кави його потрібно класти менше, ніж ви звикли.

Егоїст вері Спешиал

Цей вид кави Егоїст відрізняється від Егоїст Спешиал підвищеним вмістом меленої кави на 10%. При виробництві кави застосовується арабіка з Кенії, вирощена на схилах Кіліманджаро. Ці зерна цінуються за незвичайний фруктовий аромат, апельсинову кислинку і легкий освіжаючий смак.

Сьогодні зернової і меленої кави марки Егоїст не користується великою популярністю, тому їх можна тільки перерахувати: Егоїст Нуар в зернах і мелений Егоїст Експрессо.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.