Кава для схуднення Минсер Форте

Кава для схуднення Минсер Форте складається з таких інгредієнтів, які сприяють зниженню рівня цукру в крові, що провокує організм використовувати власні жирові запаси для отримання енергії. Разом з цим відбувається пригнічення почуття голоду і апетиту, що в даному випадку є одним із важливих умов схуднення. Оскільки до складу входить також кофеїн, він регулює і посилює процес збудження нервової діяльності в корі головного мозку, за рахунок чого підвищується фізична і розумова активність, а також прискорюються процеси обміну в організмі.

Кава для схуднення Минсер Форте

Склад Минсер Форте

Кава для схуднення Минсер Форте «Сafé Міпсеиг Forte входять: зелений чай 7% і розчинну каву 93%.

Розчинна кава, який тонізує роботи організму, сповільнює засвоєння ліпідів і вуглеводів, тим самим скорочуючи надходження калорій, а також пригнічує апетит. Цей інгредієнт також підвищує фізичну і розумову активність, стимулює обмін речовин.

Особливості екстракту зеленого чаю

Екстракт зеленого чаю – регулює обмін речовин, знижує рівень холестерину, зміцнює імунітет, уповільнює процес старіння і сприятливо впливає на травлення. Вважається, що в цьому напої використовується висококонцентрований екстракт зеленого чаю, який ефективніше звичайного чаю в десятки разів. Тут вся справа в унікальному методі обробки чайного листа, який дозволяє зберегти в напої всі цінні мікро і макроелементи, роблять екстракт зеленого чаю ефективним засобом для боротьби із зайвою вагою і очищення організму.

Вже давно відомо і широко застосовується властивість зеленого чаю сповільнювати засвоєння ліпідів і вуглеводів. Таким чином, скорочується кількість споживаних калорій, прискорюється обмін речовин і процес виведення жирів шляхом стимуляції ферментів. Дія чаю підвищує розумову діяльність, поліпшується здатність засвоювати та обробляти інформацію. Біологічний вплив зеленого чаю обумовлюється цілим комплексом активних речовин, які в ньому містяться.

Екстракт зеленого чаю сприяє накопиченню і активному обміну вітаміну С, а також він має явну жовчогінну дію.

Застосування

Вам потрібно один порційний пакетик кави для схуднення Минсер Форте залити склянкою окропу. При бажанні можна додати цукор і молоко. Пити каву треба так, як ви звикли, але не менше 1-2 чашки в день.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.