Кава для схуднення Флоріна

Кава для схуднення Флоріна є БАДом, який, як вважається, активно впливає на жировий обмін в організмі. Насправді очікування покупців часто завищені і не виправдовуються реальними можливостями добавок. Але, незважаючи на факти, реклама робить свою справу, тому на полицях аптек, супермаркетів і в інтернет-магазинах постійно з’являються нові марки кави для схуднення, до таких відноситься і Florina.

Кава для схуднення Флоріна

Склад БАДа

Напій Florina є одним з маловідомих Бадів, що містять зелений кави. Як ви вже напевно чули багато разів, що поєднання хлорогенової кислоти і кофеїну в зеленому кави зменшує голод, прискорює розщеплення жирів і впливає на травлення, що позитивно позначається на фігурі. Флоріна містить також і інші компоненти, що підсилюють вплив несмажених зерен. До таких відносяться:

  • пектин, під дією кислого середовища шлунка він стає більше в обсязі, за рахунок чого настає відчуття ситості;
  • цикорій впливає на апетит, надає несильне сечогінну дію, покращує смак напою, роблячи напій більш схожим на звичний чорний кава;
  • аскорбінова кислота – антиоксидант, посилює дію інших складових;
  • L-карнітин впливає на збільшення інтенсивності розщеплення жиру, бере участь у відновленні м’язів після тренувань, сприяє збільшенню м’язової маси, проте всі ці дані не перевірені;
  • кардамон покращує смак БАДа, знижує апетит;
  • піколінат хрому зменшує тягу до солодкого і відчуття голоду;
  • бромелайн прискорює обмін речовин і розщеплення білків, а також бере участь у відновленні м’язів після навантажень.

Дія БАДа

Щодо списку інгредієнтів даний БАД можна вважати нешкідливими: всі речовини входять в склад і безлічі інших Бадів сприяють схудненню і не представляють небезпеки для здоров’я. А якщо взяти до уваги вплив кожного окремо може скластися враження, що Florina дійсно допомагає швидко схуднути, згідно з запевненнями реклами.

Але не слід думати, що тільки приймаючи це БАД, ви можете схуднути. Справа в тому, що всі компоненти впливають на той чи інший процес дію досить слабке, якого ви можете не помітити, якщо ніяких більше зусиль не прикладати. Для того, щоб отримати реальний ефект і схуднути, необхідно наявність щоденних фізичних навантажень і здорового харчування невеликими порціями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.