Кава Чорна карта – виробник, види

Кава Чорна карта«, ” Золоті куполи» виробник, види і асортимент продукції досить широкий. Компанія представила свій товар на ринку під цим брендом трохи більше 10 років тому в якості всього декількох сортів кави. Але за рахунок швидко зростаючої популярності асортимент продукції став поступово розширюватися і на сьогоднішній день торгова марка вже пропонує любителям підбадьорливого напою вже декілька видів, як розчинної, так і меленої кави.

Кава Чорна карта   виробник, види

Набуття популярності

У перший час кави марки «Чорна карта» багато споживачі кави асоціювали з таким всесвітньо відомим брендом, як Карт Нуар, що породило великий попит на дану продукцію. І російська торговельна марка поступово набула певний імідж і незалежність. Споживачі характеризують продукцію, як ту, що має досить хорошу якість і невисоку ціну.

В даний час «Чорна карта» займає одні з перших позицій в середньому ціновому сегменті. Для своїх споживачів вона пропонує досить широкий асортимент розчинної, зернової і меленої кави. Так як обсмажування зерен відбувається безпосередньо на російській території, то вся продукція поступає в продаж свіжою.

Види розчинної кави Чорна карта

Лінія розчинної кави є кілька сортів кави:

  • Exclusive Brasilia – купаж з бразильської арабіки.
  • Gold – натуральний сублімована кава із зерен арабіки, вирощеної в Еквадорі, з особливою золотистої обсмаженням. Володіє вишуканим глибоким збалансованим смаком і неповторним багатим ароматом. Поставляється в різних видах упаковки: вакуумні пакети і стіки.
  • Premium – суміш з колумбійської арабіки.

Види меленої кави «Чорна карта»

Лінійка меленої кави представлена кількома різновидами – кави, яке добре готувати в турці, заварювати в чашці і в еспрессо-машині, кава самого тонкого помелу. В даному випадку для виробництва використовується тільки якісні зерна арабіки, тому готовий напій характеризується приємним смаком і глибоким ароматом.

Зерновий кави «Чорна карта»

Під маркою «Чорна карта» випускається також і зернової кави. Він представлений у двох видах:

  • Espresso Italiano – купаж був спеціально розроблений для справжніх цінителів смаку італійського еспрессо.
  • Традиційний – являє собою суміш зерен африканської та південноамериканської арабіки.

Найбільш поширений все-таки сублімована розчинна кава марки «Чорна Карта».

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.