Кава бушидо – відомий японський кавовий бренд

Кава бушидо  відомий японський кавовий брендБушидо – досить відомий японський бренд кави, який за кілька років існування значно розширив свій асортимент і став улюбленим напоєм багатьох. Кава Бушидо проводиться в Швейцарії, що гарантує високу якість і повну екологічну безпеку. Він об’єднує в собі філософію Сходу і європейську культуру з її інноваційними досягненнями та історичними традиціями. Весь процес виробництва кави від обжарювання і до фасування відбувається на швейцарському заводі Хако. Ідеально якість тут має все: добірна сировина, обробка, якісна упаковка.

Швейцарське виробництво цінується тим, що обсмажування кавових зерен відбувається вручну при більш щадному режимі і менше високій температурі в порівнянні з традиційною. Найголовнішу роль у цьому процесі відіграє майстер, уважність і професіоналізм якого допомагає досягти оптимальну і рівномірну ступінь обжарювання. Великою перевагою є й те, що зерна охолоджуються природним способом за допомогою гірського повітря Альп. Воду в даному випадку не використовують.

Асортимент кави Бушидо представлений розчинною кавою, меленим і зернових. Розчинна кава Бушидо виготовляється в Швейцарії при використанні унікальних технологій передачі смаку і аромату натуральної кави. Використовуються тільки якісні сорти арабіки без додавання штучних добавок і ароматизаторів. Його смак в готовому вигляді максимально наближений до натурального кави, приготованого в турці. У 2007 році він отримав золоту медаль на московській виставці за інноваційний продукт. На ринку представлені кілька видів розчинної кави.

Зміст:

 • Ред Катана
 • Блек Катана
 • Лайт Катана
 • Оріджінал
 • Катана Голд 24 карата
 • Натуральна мелена Бушидо
 • Зерновий Бушидо
 • Відео

Кава бушидо  відомий японський кавовий бренд

Ред Катана

Ред Катана – натуральний сублімована кава преміум класу. Він виготовлений з благородною арабіки з додаванням ексклюзивної суміші Паранагвая, зібраних вручну на високогірних африканських плантаціях. Він має оригінальний досить міцний смак, багатий винний аромат і довгий насичене післясмак. Покупцям він пропонується в 50 і 100 грамової скляній банці, а також 85 грамовому пакеті. Вартість великої банки близько 300 рублів. Саме цей вид є лідером серед продажів, так як споживачі стверджують, що це хороший міцний кава з ароматом дорогого, без різних домішок і запаху горілих зерен. Крім того, він досить економічний, так як на одну порцію вистачає всього пів-чайної ложечки. Це дуже важливо при такій немаленькою ціною.

Блек Катана

Блек Катана – натуральна кава, який виготовлений з кавових суміші Віра Круз з Південної і Центральної Америки і обсмажений на відкритих вугіллі. Цей міцний кава темного обсмаження має добре збалансований смак з гіркуватим і терпким присмаком. Кава відрізняється від класичного яскраво вираженою кислинкою з нотками чорносливу і житнього хліба. Люди стверджують, що ця кава не схожий на розчинну, а є чимось середнім між кавою, приготованою в турці і еспрессо-машині. Позитивним моментом називають те, що аромат не зникає в процесі остигання кави. Випускається в скляних банках розміром 50 і 100 грам. Ціна 50 грамової банки – 190 рублів.
Кава бушидо  відомий японський кавовий бренд

Лайт Катана

Лайт Катана – розчинна кава преміум-класу, виготовлений із суміші арабіки Кениваро, зібраної в Кіліманджаро. Особливий спосіб обсмажування зерен робить цей кава особливо м’яким і оксамитовим. У ньому простежуються нотки фруктів і легка кислинка. Це той кави, який можна пити в чистому вигляді без додавання вершків і навіть цукру. Саме цей сорт завоював золоту медаль у 2007 році. Продається він в 50 і 100 грамових скляних банках. Ціна маленької баночки становить близько 240 рублів.

Оріджінал

Оріджінал – натуральна кава, виготовлений із суміші Буенавентюра, яку дбайливо збирали в Південній Америці. Особлива обсмажування середнього ступеня забезпечує вишуканий і гармонійний смак з тонким ароматом, який зберігається навіть після охолодження напою. Це просто знахідка для тих, хто любить жорсткий кави з підбадьорливим ароматом. Випускається в скляних банках по 50 і 100 грам. Ціна за маленьку банку – 260 рублів.

Катана Голд 24 карата

Катана Голд 24 карата – кращий розчинну каву з додаванням золота, який наближає простих людей до богів. Цей кави преміум класу зроблений з рідкісних сортів якісної високогірної арабіки з схил Кіліманджаро. До цієї суміші додано надтонке харчове золото, яке, як вважається, має магічні властивості. Воно здатне омолодити організм і додати кілька років життя. Це міцний насичений кави, зерна якого піддавалися високого ступеня обжарювання. Спочатку він придбав популярність в Японії, але потім швидко завоював любов і визнання всього світу. Він досить ароматний навіть в охолодженому вигляді. Випускається у скляній 100 грамової банку, вартість якої 1200 рублів.
Кава бушидо  відомий японський кавовий бренд

Натуральна мелена кава Бушидо

Спешиалти – унікальний мелену каву, вироблений із зерен одного врожаю. Має унікальний насичений смак і аромат, довгий приємний післясмак. Випускається у 250-грамової жерстяній банці, ціна якої 650 рублів.

Зерновий кави Бушидо

Оріджінал – натуральний смажену каву з елітних сортів арабіки. Має повний насичений смак і аромат. Продається в жерстяній 250 грама банку. Його ціна становить 550 рублів. Виробляється в дуже обмеженій кількості.

Спешиалти – унікальний кави в зернах, виготовлений з якісної благородної арабіки одного врожаю. Смак у нього насичений аромат дуже багатий, тривалий післясмак. Ціна його становить 600 рублів за 250-грамову жерстяну банку.

Вся лінійка кави Бушидо заслуговує дуже хороші відгуки не тільки споживачів, але і експертів. Навіть самі вишукані гурмани дуже люблять цей напій, особливо в зернах. Розчинну каву більше підійде тим, хто віддає перевагу не дуже міцну каву. Ціна також досить доступна. Завдяки високому попиту асортимент продукції Бушидо постійно розширюється.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.