Кава-брейк, що це таке, меню і організація

Кава брейк, що це таке, меню і організаціяРізні конференції, заходи, ділові переговори, які тривають дуже довго, сильно стомлюють. Скрасити цей час завжди допоможуть кава-брейки.
Що ж таке кава-брейк? Це важлива частина будь-якого заходу, ділової наради або просто перерва між роботою, яка допоможе трохи розслабити мізки і відновити сили. Правильно організувати таку перерву також вимагає багато зусиль та вмінь. Якщо ж кава-брейк організований невміло, то це може негативно позначитися на бюджеті фірми, так і на її репутації, а це багато чого коштує.

Вчені довели, що якщо ви слухаєте навіть саму захоплюючу лекцію, то через 40 хвилин ваша концентрація розсіюється, і ви починаєте втомлюватися. У цьому випадку слухач намагається знайти собі інше заняття, починає шукати негативні сторони заходу, тому слід пам’ятати, що кожен учасник повинен бути ситим. У цих випадках просто необхідна кава-брейк. Завдяки такому перерви, учасники заходу можуть змінити обстановку, обговорити між собою якусь тему і перекусити.

Якщо ж ви ведете переговори і не можете в якийсь момент знайти консенсус, то вам обов’язково потрібно зробити перерву. А коли така перерва вдало організований, то це може сприятливо вплинути на результати переговорів. Під час такого ланчу можна розслабитися і зробити обстановку невимушеною. Часто така кава-брейк може позитивно вплинути на партнерські відносини.
Кава брейк, що це таке, меню і організація

Меню для брейк кави

Що стосується меню, то воно повинно складатися як з холодних, так і гарячих закусок. Також важливо запропонувати випічку, різні бутерброди і сандвічі. Бар з безалкогольними напоями просто необхідний, ну і звичайно як обійтися без гарячого чаю і кави.

У таких випадках можна скористатися послугами фахівців, які безпосередньо займаються організацією кава-брейків. Вони допоможуть настільки грамотно організувати, що це ніяк не порушить ділової атмосфери заходу. Такі компанії мають кухарів, які зможуть перетворити звичайний кава-брейк в справжній перерву для гурманів.

Що ж насправді кава-брейк? Це короткий перерву, який становить 15-40 хвилин, між діловими та науковими зустрічами, який дозволяє поїсти і поспілкуватися у невимушеній обстановці.
У чому ж складність такої перерви? У тому, що за короткий проміжок часу, необхідно при мінімальному асортименті страв, задовольнити всі запити відвідувачів.

Коли планують провести важливий семінар, зустріч, ділова співбесіда, то чимало важливо продумати всі деталі, щоб отримати від такого заходу максимальну вигоду. Кава-брейк – це саме той важливий момент, який дозволить за чашкою кави або чаю поспілкуватися у більш неформальній обстановці, розслабитися і отримати короткий відпочинок між насиченими подіями і переговорами.

Хто допоможе організувати?

Якщо звернутися до спеціальних виїзним ресторанам, які на професійному рівні організовують такий перерву, то можна грамотно і без зайвих непотрібних витрат підготувати кава брейк вашого заходи з виїздом. Фахівці врахують всі вимоги замовника та його умови.

Не займе такий перерву зайвого часу? Процедура така, що ділові переговори не перериваються, а тривають, тільки вже в невимушеній обстановці. Це дуже хороший варіант, якщо переговори тривають дуже довго. В такий момент учасники можуть поласувати різноманітною випічкою, сендвічами, фруктами і випити чашечку ароматної кави або гарячого чаю. Такий обідня перерва допоможе набратися сил, і продуктивність від переговорів буде значно вище.

Якщо ж такий захід затягнувся на весь день, то в першу половину дня це може бути кава-брейк, а в другу – ланч, який пропонує гарячі і холодні страви.
Коли організується кава-брейк, сервіруються столи невеликого розміру, а меню складається обов’язково по сезону. Якщо ж цей захід відбуватиметься влітку, то важкі страви будуть недоречні, а краще всього підійдуть легкі перекуски, фрукти, свіжі овочі, мінеральна вода і свіжі соки. Це буде меню, яке зможе втамувати спрагу і не перевантажити організм в жарку погоду. Взимку ж можна віддати перевагу ситним і калорійних страв.

Кава брейк, що це таке, меню і організаціяКомпанії-організатори дуже уважно вивчають тему і суть організованого заходу і враховують всі побажання і переваги, як господарів, так і гостей події. Також може бути розроблений сценарій усього вечора, щоб така кава-брейк гармонійно і ненав’язливо вписався в сценарій самої ділової зустрічі.
Кава-брейк – це коротка перерва на каву, який прийшов до нас із Заходу. Що стосується місця проведення, то вона може бути, як окремо відведених для цього кімната, так і місце в кутку конференц-зали. Самими головними атрибутами такого перекусу вважається свіжа випічка, кава, чорний і зелений чай. Зазвичай, у такі перекуси алкоголь не включається, а тільки безалкогольні напої. Але, якщо ж стіл сервірується стопками або чарками, то до цього повинні обов’язково подаватися гарячі і холодні закуски.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.