Кава “Борджіа” рецепт

Кава «Борджіа» — це напій, батьківщиною якого є сонячна Італія. Традиційна італійська рецептура приготування кави передбачає використання кавових зерен дуже сильною обжарювання, практично до чорного кольору і в результаті цього, класичний італійський чорний кава досить сильно гірчить. Для пом’якшення гіркоти в каву стали додавати шоколад і вершки, так з’явився напій «Борджіа».

Рецепт кави «Борджіа»

Для приготування 4 порцій кави «Борджіа» знадобляться наступні інгредієнти:

  • свіжозварений міцну каву з меленого зерна сильної обжарювання – 2 чашки;
  • гарячий шоколад – 2 чашки або 200 грам твердого чорного шоколаду;
  • 1 невелика чашка збитих вершків.

Приготування

В першу чергу необхідно зварити міцний чорний кави будь-яким зручним способом (в турці або кавоварці). Далі його потрібно змішати з гарячим шоколадом в рівних пропорціях. Гарячий шоколад можна використовувати покупної або за його відсутністю приготувати самостійно.

Для його приготування знадобиться 200 грам звичайного чорного шоколаду і 50 мл молока. Шоколад потрібно розламати на шматочки, покласти в молоко і поставити на маленький вогонь нагріватися до повного розчинення.

Після змішування розтопленого шоколаду і кави, суміш розлити по попередньо нагрітим чашках і викласти зверху збиті вершки. Кількість вершків повинна бути приблизно ¼ частину від об’єму напою в чашці. За бажанням на вершки можна насипати апельсинової цедри за смаком. Кава «Борджіа» готовий!

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.