Кава без кофеїну при вагітності

Все більше жінок при вагітності задають собі питання, а чи можна пити каву без кофеїну перебуваючи в цікавому положенні?

Спеціально для людей, які мають залежність від цього напою з 1900 року розроблено процес декофеїнізації. В результаті був отриманий кави без кофеїну. Тим не менш мінімальний відсоток кофеїну — 0,08% все одно присутній.

Кава без кофеїну при вагітності

Шкоду кави при вагітності

Дівчатам, які вживає в день більше трьох чашок кави, може загрожувати викидень або пологи раніше терміну. Так само відзначалися малюки, які народилися з малою масою тіла. Найстрашніше, ніж кофеїн може нашкодити ще не народженому дитині – це порушення в розвитку і роботі серця.

Кави дуже негативно впливає на організм вагітної жінки. Якщо вживати каву без кофеїну, то шкода буде однаковим, ніж, якби ви пили каву з кофеїном. Якщо вагітна відчуває себе під час вагітності, то це дуже добре, і від однієї маленької чашки кави, гірше не буде. Якщо ж доктор знайшов, якісь патології, то краще утриматися від кави і цикорію на час вагітності та годування груддю.

Головний недолік кави без кофеїну полягає в тому, що при обробці кавових зерен використовується метиленхлорид. Його використовують для розчинення пластмас. З його допомогою пори зерна відкриваються і практично весь кофеїн, йде з нього. Мала частка метиленхлориду залишається в каву, а він істотно псує смак і не безпечний для здоров’я.

Залежність

Вчені довели, що є кавова залежність, така ж, як якщо б ви курили або вживали спиртні напої. Якщо в добу ви випиваєте більше 5 чашок кави, то під час вагітності слід зменшити цю цифру в 2 рази.

Для прикладу, якщо випити 70 чашок кави, то можливий летальний результат, як у дитини, так і матері.

Якщо вагітна не може і дня прожити без цього напою, краще пити натуральну каву, а не розчинна, оскільки в ньому немає домішок і добавок.

На відео розказано про шкоду кави і про шкідливі звички під час вагітності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.