Кава американо – рецепт

Кава американо отримав свою назву завдяки поширеності рецепти його приготування в Північній Америці. Жителі цієї країни настільки полюбили неміцна кава, що навіть придумали для його приготування спеціальну краплинну кавоварку, що подає воду без тиску. Насправді американо – це еспресо, в який додали гарячу воду. Від лунго американо відрізняється тим, що додаткова вода не проходить через кавову гущу.

В кавомашині вода проходить через ємність з лійкою, наповненої меленою кавою, за рахунок чого вона вбирає в себе весь смак і аромат кавового порошока, перетворюючись у відомий напій. Для того щоб приготувати класичний американський каву в кавоварці потрібно взяти 220 мл води на 1 чайну ложку меленої кави.

Європейці полюбили еспресо, створили свої рецепти приготування американо. Вони засновані на розведенні гарячою водою еспресо. Існує два простих способи перетворити міцну каву в американський.

Кава американо – рецепт

Час приготування — 10 хвилин.

Калорійність — 7 ккал на порцію.

Інгредієнти

  • Кава мелена
  • Вода

Рецепт американо «по-італійськи»

  • Приготуйте еспресо.
  • Перелийте його в велику чашку і додайте кип’яченої гарячої води. При цьому намагайтеся не сильно пошкодити утворену піну.
  • Відсутність пінки і не такий концентрований смак робить перший ковток американо по-італійськи більш м’яким.
  • Існує ще й американо «по-шведськи», которыо відрізняється тим, що приготований еспресо наливають в чашку з гарячою водою. Завдяки цьому майже не руйнується кавова пінка, що позбавляє гірчинки напій і робить його м’якшим. Як правило, еспресо розводиться водою в рівних пропорціях, але тут немає строгих обмежень, тому сміливо орієнтуйтеся на свій смак.

    Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Рецепти кави. Способи приготування кави.