Кава Амбасадор: деякі його марки

Кава Амбасадор: деякі його маркиМарка кави Амбасадор належить швейцарського торгового дому, який на світовому ринку вважається одним з кращих. Величезна популярність легко пояснюється доступною ціною і високою якістю, яке завжди залишається незмінним. Ця кава вже впродовж декількох років є символом натурального вишуканого смаку і гідної якості. Виробник використовує тільки найкращі кавові зерна і контролює весь процес виготовлення.

Кава Амбасадор відомий не тільки в Росії, але і в інших країнах світу. У багатьох саме він асоціюється з кавовими традиціями і бездоганною якістю. Цей бренд отримав особливий статус і любов споживачів завдяки унікальним купажам з відібраних зерен, аристократичним елегантному дизайну і особливому смаку. У цьому кава ідеально і продумано абсолютно все. Щоб задовольнити смаки кожного, асортимент представлений розчинною, зерновим і меленою кавою.

В залежності від ваги та виду упаковки, сорти кави і ступеня обжарювання виділяють кілька ліній, в кожній з яких є розчинна, мелена та зернова кава.

Зміст:

  • Престиж
  • Синя лінія
  • Декаф
  • Адора
  • Мілано
  • Крему
  • Елеганс
  • Еспрессо Бар
  • Відео

Кава Амбасадор: деякі його марки

Престиж

Престиж– колумбійська арабіка сильної обжарювання, з якої виходить міцний благородний напій. Смак у нього злегка гіркуватий з кислинкою. У продажу можна знайти 250-грамовий вакуумний пакет меленої кави, 95 і 190 грамову скляну банку сублімованого розчинної і 500-грамовий пакет зернової кави. Вартість маленької банки розчинної кави складає 260 рублів.

Синя лінія

Синя лінія – 100% колумбійська арабіка середньої обжарювання. Ця кава має багатий насичений смак з відчутною кислинкою і яскраво виражений аромат. Ціна за 1 кг кавових зерен становить близько 800 рублів.

Декаф

Декаф – кава з среднеобжаренных зерен зі зниженим вмістом кофеїну. Причому, смак і аромат у напою залишається такий же насичений. Ця кава хороший тим, що його можна пити в будь-який час доби і без обмежень у віці. Скляна 100 грамова банка розчинної кави коштує близько 200 рублів.
Кава Амбасадор: деякі його марки

Адора

Адора – дивовижний бленд, що складається з кількох видів якісної арабіки та робусти. Напій виходить дуже міцним і володіємо особливим карамельним солодким смаком і ароматом. Саме цей вид користується найбільшою популярністю. Вартість 95 грам розчинної кави – 170 рублів.

Також асортимент включає в себе деякі види кави, які найчастіше використовуються в кафе і барах.

Мілано

Мілано – кава з добірних зерен, приготованих за класичним італійським рецептом. Завдяки темній обжарке напій має міцний смак та тонкий аромат. Ціна за 1 кг зерен – 1200 рублів.

Крему

Крему – унікальна суміш арабіки та робусти, яка підходить для любителів гіркого напою. Кава виходить міцний і солодкий, має нотки карамелі і ванілі. Саме цю суміш вибирають багато професійні кавові бармени. 1 кг зерен коштує близько 550 рублів.

Елеганс

Елеганс – суміш арабіки та робусти, яка має ніжний, гармонійний смак. Вартість 1 кг зерен становить 600 рублів.

Еспрессо Бар

Еспрессо Бар – арабіка Колумбії середньої обсмаження з тонким смаком. Головною особливістю напою є густа шоколадна піна. 1 кг зерен коштує 1200 рублів.

Кава Амбасадор дуже виділяється своїм вишуканим і елегантним дизайном. Його можна легко дізнатися по темній етикетці з золотою стрічкою по центру і гербом у верхній частині. На відміну від інших брендів середньої цінової категорії, ця кава має чудові характеристики. Купуючи цей кави, ви можете бути повністю впевнені в тому, що купуєте високоякісний напій. Численні позитивні відгуки підтверджують цей факт.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.