Кава Амаретто. Три рецепти приготування.

Кава Амаретто можна приготувати з кількох рецептами. Традиційні рецепти кави включають в себе однойменний італійський лікер.

Перший рецепт кави Амаретто

45 мл лікеру виливається в келих, далі до нього додається 1 чашка кави еспрессо, зверху викладаємо збиті вершки за смаком, які можна прикрасити вишенькою.

Другий рецепт кави Амаретто

Цей рецепт вважається класичним. Перед приготуванням традиційної кави Амаретто потрібно приготувати кавовий екстракт, для чого кава середнього помелу витримується у воді в пропорції: 1 частина кави на 2 частини води.

Розмішати в блендері 180 мл води, 2 чайні ложки кавового екстракту і 100 гр ванільного морозива, після чого влити 125 мл молока, 5 мл лікеру Амаретто. Додати чайну ложку мигдалю і трохи колотого льоду. Все знову перемішати і розлити по склянках.

Третій рецепт кави Амаретто. Безалкогольний.

Для нього потрібні очищений мигдаль і кавові зерна. 100 гр. мигдаль обсмажити на сковороді до легкого золотистого кольору. До обсмажених горіхів додати 200 гр кави в зернах і змолоти в кавомолці. Отриману суміш варити в турці традиційним способом. Отриманий напій можна прикрасити збитими вершками.

 

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.