Капсульний кави Dolce Gusto або дольче густо капсули

В даний час все більшу популярність набирають капсульні кавоварки. Основна причина популярності – це швидкість приготування і високу якість готового напою, порівнянне з кавою, приготованою традиційним способом заварювання в турці. Щоб отримати чашку ароматної кави з вишуканим смаком, досить вставити капсулу з меленими кавовими зернами в агрегат, закрити кришку і натиснути кнопку. Вже менше ніж через хвилину напій буде готовий.

Швидкість приготування і якість забезпечує заводська фасовка меленої кави в спеціальні герметичні контейнери – капсули. Вам не потрібно молоти зерна, регулювати помел, відміряти необхідну кількість порошку. Все вже зробив за вас виробник і упакував в герметичну капсулу. Герметичність упаковки забезпечує збереження летких ефірних масел, які надають каві неповторний аромат і смак.

Капсульні системи отримали широке поширення з кінця 80х років минулого століття, проте в Росії вони з’явилися відносно недавно. На російському ринку високим попитом користується продукція компанії Dolce Gusto (дольче густо) з-за свого різноманітного асортименту. Дольче густо капсули дозволять за лічені секунди приготувати каву по таким популярним рецептами, як:

  • еспресо з кофеїном і без кофеїну;
  • американо;
  • кава лунго;
  • капучіно;
  • латте;
  • мокко;
  • макіато та ін.

Переваги капсул Dolce Gusto

Капсульний кави Dolce Gusto або дольче густо капсули

Одним з головних достоїнств капсул дольче густо є їхня менша вартість у порівнянні з іншими виробниками капсульного кави. Цей факт ніяк не відбивається на якості, для фасування використовується тільки добірний сорт арабіки, а великий вибір рецептур задовольнить будь-якого шанувальника кави. Для приготування кави з добавками застосовуються тільки натуральні продукти (сухе молоко, природні ароматизатори і смакові наповнювачі). Крім кави, компанія випускає капсули з чаєм, какао та гарячим шоколадом, що теж є плюсом Dolce Gusto.

Особливості приготування капсульного кави Dolce Gusto

Головною особливістю приготування кави з капсул дольче густо є сумісність тільки з певними кавоварками. Це навіть не особливість саме цієї компанії: капсули будь-якого виробника можна використовувати тільки в рекомендованих їм кавоварках. Дольче густо капсули сумісні з кавовими машинами марки Krups, які зарекомендували себе досить демократичними цінами порівняно з апаратами інших виробників, при рівноцінних характеристиках.

Капсульний кави Dolce Gusto або дольче густо капсули

Всі кавоварки Krups мають фірмову технологію Termoblock, що дозволяє нагріти воду практично моментально. Саме цінова політика та високу якість своєї продукції дозволила компанії швидко завоювати російського виробника.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.