Капсульна кавоварка Nespresso: яку вибрати?

Капсульна кавоварка Nespresso: яку вибрати?Кавомашини Nespresso — це найвідоміші професійні кавоварки серед справжніх любителів кави. Завдяки інноваційним технологіям кавоварки приготують найкращий кави, тому що вони зберігає всі смакові й ароматичні властивості кави.

Капсульна кавоварка Nespresso дозволяє приготувати капучіно або еспресо за кілька хвилин і, не втративши властивості напою. Це цілком нормально, так як будь-яка капсульна кавоварка передбачає, що в неї будуть завантажуватися капсули з кращих сортів кави і якості.

Зміст:

  • Різновиди кавових машин Nespresso
  • Nespresso DeLonghi
  • Nespresso Essenza
  • Nespresso U Krups
  • DeLonghi EN 750.MB
  • Nespresso DeLonghi EN 165 B
  • Delonghi EN 110.O Orange
  • Відео огляд

Капсульна кавоварка Nespresso: яку вибрати?

Різновиди кавових машин Nespresso

Практично всі виробники техніки для приготування кави замислюються, під час виробництва, про те, щоб приготувати смачний напій, а також зробити його заварювання простим і функціональним. Також кавомашини Nespresso, які оснащені спеціальним контейнером для капсул. Ці капсули автоматично видаляються з завареної кави і потрапляють в контейнер. А ось кавоварки Nespresso Lattissima дозволяють приготувати каву з молоком, натиснувши лише одну кнопку.

Компанія також виробляє кавоварки невеликого компактного розміру — Nespresso DeLongh, які дозволять зберегти місце на невеликій кухні або в офісі.

Багато використовують у себе вдома капсули і капсульні кавоварки Nespresso, тим більше, що купити всі аксесуари цієї компанії і кави можна в багатьох магазинах, так що довго шукати не доведеться. В одному магазині може бути величезний вибір товарів, техніки і капсул.

Компанія постійно випускає новинки та оновлює свій асортимент. Кожна нова кавоварка Nespresso – це все більше поліпшена версія. Компанія-виробник стежить за потребами своїх споживачів і бере до уваги при виробництві своєї продукції.

Купуючи капсульну кавоварку Nespresso, слід також відразу купити капсули кави з елітними сортами кави. Що стосується вартості апарату, то це недорога кофемашина й досить практична. Капсульні кавоварки Nespresso дозволяють зробити процес приготування кави повністю автоматизованим.
Капсульна кавоварка Nespresso: яку вибрати?

Nespresso DeLonghi

Для прикладу можна розглянути характеристики Nespresso DeLonghi. Перед початком приготування необхідно помістити в спеціальний робочий блок капсулу. У кожній капсулі міститься свіжий, ароматний кави ідеального помелу. Виробники таких кавоварок пропоную своїм споживачам такі напої, як еспресо, лате, капучіно, американо і багато інших. Що стосується функціональності, то кавоварки Nespresso, залежно від конкретної моделі, дозволяють регулювати ступінь помелу зерен, а також працює практично безшумно, тому що зерна не розмелюються, так як в капсулах міститься мелену каву.

Дизайн кавоварки Nespresso Delonghi настільки цікавий, що вона чудово впишеться в будь-який кухонний інтер’єр. Всі необхідні елементи розташовані таким чином, щоб було зручно ними управляти. Також можна підібрати кофемашину за кольором, який буде добре поєднуватися із дизайном вашої кухні, так як колірна палітра дуже широка.

Кавоварка Nespresso — це напівавтоматичний апарат. Хоча користувачеві варто тільки вручну вставити капсулу в блок і після приготування видалити використану капсулу. У загальній кількості догляд за цією технікою займає мінімум часу. Це дуже гарне рішення, як для дому, так і для офісу.

Nespresso Essenza

Essenza, яка являє собою компактну кавоварку, яка акуратно впишеться в інтер’єр будь-якої кухні. Цей апарат дозволяє якісно і швидко приготувати більш, ніж 16 видів кави. У резервуар для води міститься 900 г води.

Nespresso PIXIE

PIXIE – це дуже функціональна і просунута модель кавоварок Nespresso, яка являє собою досить компактний, мобільний пристрій, який можна взяти з собою в дорогу або у відрядження. В дорозі можна також почастувати когось, так як вона розрахована на приготування не однієї чашки напою. Також добре мати таку будинку, якщо ваша сім’я складається з трьох (не більше) осіб. Навіщо захаращувати кухню великий кавоваркою, яка буде займати багато місця, якщо в сім’ї крім вас і вашого улюбленого людини ніхто кави не п’є.
Капсульна кавоварка Nespresso: яку вибрати?

Nespresso U Krups

U Krups – це кофемашина, яка відома соєю функціональністю і невеликими розмірами. Модель повністю автоматизована, навіть здатна попередити вас про те, що в контейнері не вистачає води або ж очистити контейнер для використаних капсул. В кавоварку вбудована мобільна магнітна підставка для збору крапель, завдяки якій можна використовувати чашки будь-якої висоти, так як ця підставка регулюється по висоті.

NESPRESSO DeLonghi EN 125.S Pixie

Однією з таких капсульних кавоварок є NESPRESSO DeLonghi EN 125.S Pixie. Це нова модель, яка має дуже компактні розміри, що зручно для транспортування, а також застосування в невеликих кухнях, де економія місця має велике значення. Такі розміри NESPRESSO DeLonghi EN 125.S Pixie дозволяють їй вписатися навіть в найменші приміщення. Дизайн кавоварки настільки стильний, що вона буде завжди виділятися серед іншої побутової техніки. Також вона забезпечена спеціальним індикатором, який попередить користувача про те, що потрібно долити води в контейнер, очистити кавоварку від використаних капсул або ж про те, що кавова машина готова до роботи. Якщо ви забули вимкнути машину після заварювання кави, то вона автоматично відключатися через 9 хвилин. Це необхідно в цілях економії електроенергії.

Що стосується економії, то NESPRESSO DeLonghi EN 125.S Pixie споживає на 40% менше електроенергії, ніж будь-яка інша кавова машина класу А. управління кавоварки кнопкове, яке має також підсвічування. Кнопки також легко управляються і мають можливість програмувати, в залежності від того, яку каву любите більше, кількість води або порції. Підставка під чашку регулюється і складається, тому можна ставити, як чашки під еспресо, так і стакан під латте. Кавоварка NESPRESSO DeLonghi EN 125.S Pixie продається в сріблястому кольорі, який підійде практично під будь-який інтер’єр кухні.
Капсульна кавоварка Nespresso: яку вибрати?

DeLonghi EN 750.MB

DeLonghi EN 750.MB – це одна з новинок 2014 року, яка є компактною, зручною, легкою в управлінні автоматичної капсульної кавоваркою. Це апарат із серії Еспресо. Розігріває воду вона дуже швидко і готує каву за 15 секунд. Для цього необхідно буде натиснути лише одну кнопку. Підставка для чашею також, як і в попередній кавоварці, регулюється по висоті. Тому можна готувати напій у великих і маленьких чашках.

Nespresso DeLonghi EN 165 B

Ось, наприклад, капсульна кавоварка Nespresso DeLonghi EN 165 B – це дуже стильна кавоварка, яка пропонує нові технології в приготуванні і класичний смак справжнього еспрессо. Кавомашини Nespresso DeLonghi EN 165 B – це і стиль, і, в теж час, простота. Nespresso DeLonghi EN 165 B – це просто досконалість, яке приносити справжнє задоволення від процесу приготування, так і від аромату кавового напою. Виробники Nespresso використовують в капсулах тільки найкращу каву, кращих сортів, а завдяки інноваційним технологіям кави в чашці не втрачає свій первісний смак і аромат. В кавоварку Nespresso DeLonghi EN 165 B вбудована система автоматичного дозування води. Використані капсули також потрапляють в спеціальний відсік, який призначений саме для цього. Є також можливість перепрограмування.

Delonghi EN 110.O Orange

Delonghi EN 110.O Orange – це яскраво-помаранчева капсульна кавоварка, яка відмінно впишеться практично в будь-яку кухню, завдяки компактним розмірам і дизайну. Система кавоварки здатна запам’ятовувати обсяги з трьох вбудованих обсягів. Готує напій дуже швидко. Розігріває за лічені секунди. Регулювати міцність напою немає необхідності, так як готувати каву в капсулах, де вже закладена сама оптимальна міцність і кількість кави. Використані капсули автоматично витягуються з кавоварки в спеціальний контейнер. Завдяки сенсорної панелі управління, можна регулювати кількість води в резервуарі. Також індикатор попереджає про те, що контейнер з використаними капсулами переповнений. Після останнього заварювання кави, кавоварка автоматично вимикається через 9 хвилин.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.