Капсульна кавоварка і її кращі світові бренди

Капсульна кавоварка і її кращі світові брендиКава, завдяки своїм чудовим смаковим якостям і аромату давно завоював популярність серед наших співвітчизників. Такий напій можна спробувати як в дорогих ресторанах, так і в маленьких кав’ярнях, хоча ніхто не забороняє приготувати собі чашечку кави будинку. Тим більше, зараз можна побачити на прилавках магазинів великий вибір різного устаткування, як для комерційного застосування, так і для домашнього. Існує безліч різних кавоварок, головне вибрати правильну. У кожної такої кавоварки є свої переваги, важливо знати, з якою метою купуєте, і для чого вона буде використовуватися.

Капсульні машини добре купувати тим, хто любить простоту. Саме ці машини дозволяють швидко зварити улюблений напій. Найголовнішу функцію виконують виробники найбільш капсул з кавою. А вже машина повинна тільки подавати пар під потрібним тиском. Така машина найчастіше використовується в офісах, де потрібно за короткий час напоїти кавою велика кількість співробітників. Багато сайтів пропонують капсульні кавоварки таких світових брендів, як Bosch, De’longhi, Krups, Siemens і ще багато інших. Всі ці бренди пропонують якісну продукцію, але консультанти допоможуть підібрати саме ваш товар в залежності від ваших потреб.

Зміст:

 • DeLonghi Nespresso EN 720 M Lattissima
 • DeLonghi Nespresso
 • Bosch TAS 2005 EE Tassimo
 • Krups KP 220110 Melody 3 Nescafe Dolce Gusto
 • Bosch TAS 5543 Tassimo
 • De’longhi EN 110.GY
 • «KAFFITCOM» Matte Black RC-1802
 • «KAFFIT.COM» 3А-С229 Black
 • Bosch TAS 4304 (EE) Tassimo
 • DeLonghi EN 125.S Nespresso
 • Відео рада

Капсульна кавоварка і її кращі світові бренди

DeLonghi Nespresso EN 720 M Lattissima

Наприклад, капсульна кавоварка DeLonghi Nespresso EN 720 M Lattissima. Компанія De’longhi запатентувала кавоварку, яка відразу ж готує кава зі збитими вершками. Молочний контейнер в цій машині має обсяг 0,46 л, який можна відразу після приготування помістити в холодильник. За допомогою такої кавоварки можна приготувати будь кави. Завдяки певним клавіш можна вибрати кави зі збитими вершками, latte macchiato, еспрессо, просто гаряче молоко або гаряча вода. Налаштування можна зберігати або персоніфікувати.

DeLonghi Nespresso EN 520

Капсульна кавоварка DeLonghi Nespresso EN 520 B дозволяє приготувати всі ваші улюблені напої, такі як кава еспресо лунго, капучіно або якийсь інший одним натисканням кнопки, завдяки функції запам’ятовування рецептів. Підставка для чашки регулюється в залежності від того, яку каву будете готувати еспресо або капучіно. Що стосується складових, то капсульна машина DeLonghi Nespresso EN 520 B має в своєму складі знімний контейнер для молока і також для води. Така машина дає можливість використовувати чашку будь-якого розміру. Якщо у вашій кавомашині з’явилося багато накипу, то спеціальна система сповістить вас про це. Продуктивно такий капсульної кави машини Італія.

Bosch TAS 2005 EE Tassimo

Кавоварка Bosch TAS 2005 EE Tassimo – це капсульна машина, яка дозволяє приготувати порційний кави з використанням капсул. Це повністю автоматичне приготування напою завдяки натисненню однієї тільки кнопки. Також завдяки подовжньому водонагрівача, кавоварка Bosch TAS 2005 EE Tassimo моментально готова до роботи. Коли закінчується процес приготування напою, машина автоматично відключається. Ще вона має ручний режим зміни кількості порції, а також можна контролювати міцність напою. Є програма, яка контролює накип і очищення системи. Підставка для чашок регулюється по висоті.
Капсульна кавоварка і її кращі світові бренди

Krups KP 220110 Melody 3 Nescafe Dolce Gusto

Капсульна кавоварка Krups KP 220110 Melody 3 Nescafe Dolce Gusto дуже проста в управлінні, так як має важіль селектор для приготування гарячих чи холодних напоїв. Такими напоями можуть бути латте макіато, капучіно, еспресо, кава лунго. Термоблок такої машини виготовлений з алюмінію з обробкою з нержавіючої сталі. Для неї використовуються тільки капсули Nescafe Dolce Gusto. Регулюється порція гарячої води, а також є знімний блок для збору крапель. Регулюється піддон для різної висоти чашок.

Krups XN 2120 Nespresso

Krups XN 2120 Nespresso являє собою капсульну кавоварку, яка дозволяє автоматично регулювати кількість гарячої води. Вона автоматично відключається через 30 хвилин. Завдяки спеціальній ручці, в ній дуже просто приготувати улюблений напій. Якщо капсула вже використовувалася, то машина включає автоматичний викид цієї капсули. Можна заварювати 12 капсул.

Bosch TAS 5543 Tassimo

Bosch TAS 5543 Tassimo – це капсульна кавоварка, яка має термоблок. Ще в її складі є вбудований фільтр Brita і знімний лоток для збору крапель. Ця машина дозволяє приготувати порційні напої, такі як – капучино, кава латте, еспрессо, гаряче молоко, кава крему, гарячий шоколад і, навіть, чай. Підставка для чашок регулюється, так як чашка еспрессо невеликого розміру, а чашка для капучино або гарячого шоколаду набагато більше. Машина має систему зчитування штрих-коду, завдяки якому запам’ятовується рецепт приготування того або іншого напою.
Капсульна кавоварка і її кращі світові бренди

De’longhi EN 110.GY

Капсульна кавоварка DeLonghi EN 110.GY. Вона має регульований піддон для збору капель, а також автоматичний заварний механізм. Нагрівається також автоматично за 25 секунд. В ній запрограмовано кількість води. Підключений механізм енергозбереження. Корпус такої машини виготовлений з переробленого пластику. Використані капсули автоматично викидаються.

Krups XN 250510

Krups XN 250510 – це капсульна кавоварка, яка дозволяє приготувати і еспресо лунго. Резервуар для води можна знімати, машина вимикається автоматично.

«KAFFITCOM» Matte Black RC-1802

Капсульна машина «KAFFITCOM» Matte Black RC-1802 призначена для приготування еспрессо. Але, для цієї машини необхідно купувати тільки капсули INTO Caffe. На машині є три кнопки, за допомогою яких можна вибрати обсяг напою – це еспресо, який складає 35 мл рідини, кава лунго, який має об’єм 70 мл, а також вибрати самому кількість води в каву. Кава-машина має спеціальну інтелектуальну систему, яка дозволяє контролювати температуру, а також кількість води в процесі приготування. Є знімний контейнер для використаних капсул, куди вони скидаються автоматично. Ще в кавомашині є носик-дозатор для кави та підставка для чашок, яка знімається. У машині «KAFFITCOM» Matte Black RC-1802 використовується спеціальна італійська помпа, що забезпечує постійний тиск 20 Бар. Завдяки цьому тиску завжди виходить еспресо дуже високої якості з щільною пінкою. В машину вбудований термоблок, який дозволяє нагрівати каву до оптимальної температури на лічені секунди. Капсульна машина «KAFFITCOM» Matte Black RC-1802 – це машина найвищої якості для приготування справжнього італійського еспрессо.
Капсульна кавоварка і її кращі світові бренди

«KAFFIT.COM» 3А-С229 Black

«KAFFIT.COM» 3А-С229 Black –це машина, яка працює з капсулами INTO Caffe і призначена для приготування еспрессо. Вона розроблена вже багато років тому, але весь час модернізувалася, досягнувши цього результату. Її дизайн розроблений провідними дизайнерськими компаніями Італії. І також еспресо вона готує справжній, італійський. Це завдяки дуже простий, але надійної системи заварного пристрою. Використані капсули автоматично скидаються у знімний контейнер для використаних капсул. Підставка для чашки також знімна, що полегшує догляд за самої кави машиною, так як можна, забруднивши підставку пролитим кави, можна просто вийняти її і помити окремо від машини. В ній вбудована італійська помпа, яка працює під тиском 19 Бар. Завдяки цьому, весь час виходить еспресо найвищої якості, з густою і щільною пінкою. Термоблок дозволяє нагрівати воду за кілька секунд.

Bosch TAS 4304 (EE) Tassimo

Капсульна кавоварка Bosch TAS 4304 (EE) Tassimo дозволяє завантажити тільки одну капсулу. Резервуар для води у таку каву машині знімний. Машина працює по пам’яті, тобто, якщо ви вже готували якийсь улюблений напій, то вона автоматично запам’ятовує рецепт і можна відразу, натисканням тільки однієї кнопки, приготувати цей напій. Резервуар для капель також знімний, який виготовлений з нержавіючої сталі. Можна легко вийняти цей резервуар і почистити окремо від машини. Вона автоматично відключається, якщо в контейнері відсутня вода, а також набраний необхідний рівень води. Якщо кава буде готовий, машина автоматично вимкнуться. Підставка для чашки регулюється, що зручніше, якщо ви хочете готувати для когось еспрессо в маленькій чашці, або ж чашки капучино для більш великого розміру. Матеріал, з якого зроблена машина – пластик.

De’longhi EN 125.S Nespresso

DeLonghi EN 125.S Nespresso – це капсульна машина, яка має резервуар для води об’ємом 0,7 л. При завантаженні можна використовувати тільки одну капсулу. Якщо купувати таку машину, то в комплекті завжди 16 капсул з кавою. Можна приготувати в De’longhi EN 125.S Nespresso як еспресо, так і лунго. Кількість води на чашку регулюється, тому можна зробити ка міцний напій, так і більш слабкий. У машині вбудований режим автоматичного відключення, завдяки чому машина економить електроенергію, так як в кінці використання сама вимикається. Ще запрограмований режим очищення від накипу. Можна також поставити таймер, через деякий час хочете, щоб вона перестала перебувати в активному режимі. Резервуар для води знімний, що дуже зручно у використанні, так як можна з легкістю набрати воду і очистити резервуар після використання. Резервуар для капель має об’єм 110 мл, ємність резервуара для використаних капсул вміщує в себе 10 порцій. Решітка краплезбірника виготовлена з металу, а корпус – пластик.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.