Капсули для кавоварок Nespresso

Капсульний кави з’явився в Росії порівняно недавно і дуже швидко завоював популярність серед любителів напою, що бадьорить. Найбільшим попитом користуються кави в капсулах для кавоварки nespresso, і це не дивно, адже саме компанія Nestle Nespresso S. A. є першопрохідцем і законодавцем моди в індустрії капсульного кави. Вперше компанія представила порційний кави в герметичних упаковках ще в другій половині 80х років минулого століття. Новинка відразу припала до смаку споживача, адже для того, щоб зварити філіжанку справжньої запашної кави, вже не потрібно виконувати цілий ряд дій: молоти каву, відміряти порцію і чаклувати над туркою. Кавові капсули дозволяють отримати чашку відмінного натуральної кави буквально протягом хвилини. Потрібно просто вставити ємність з меленими зернами в спеціальну кавову машину і натиснути кнопку старту. Вже через хвилину можна насолодитися смачною і ароматною кавою.

Як роблять кавові капсули

Для виробництва кави в капсулах використовують добірні кавові зерна, які обсмажують і перемелюють в заводських умовах, після чого герметично упаковують в ємності (капсули). Як правило, одна капсула розрахована на одну порцію напою (7-9 грам меленої кави), тобто вона є одноразовою. Самі капсули виготовляють з алюмінієвої фольги або високоякісних харчових полімерів. Розфасований таким чином кава може бути представлений як одним сортом, так і в суміші різних сортів. Герметичність капсули дозволяє довго зберігати смакові і ароматичні властивості меленого зерна.

Приготування кави в капсулах

Для приготування такої кави потрібно спеціальна кофемашина, так звана капсульна кавоварка. Причому кожен виробник порційного кави орієнтує свою продукцію для використання в кавоварках конкретних марок. Наприклад, для приготування кави з капсул nespresso (неспрессо) підходять кавоварки марок Krups, Simens, DeLonghi. Таким чином, вирішивши придбати капсульну кавоварку, необхідно поцікавитися про її сумісності з капсулами того чи іншого виробника.

Капсули для кавоварок Nespresso

Для приготування кави потрібно вставити упаковку з меленими зернами в приймальне пристрій кавоварки, після чого натиснути кнопку пуск. Капсула в кавоварці розкривається, а знаходиться в ній мелену каву піддається обробці гарячою водою під надлишковим тиском. Після того, як напій буде готовий, використана капсула витягується і викидається. Як бачите, процес приготування кави дуже простий і не займає багато часу.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.