Капсули для кавоварки своїми руками

Власнику кавоварки капсульного типу, добре відомо наскільки швидко закінчуються чарівні «стаканчики». Тому актуально дізнатися про капсули для кавоварки своїми руками, адже придбати в найближчому магазині не вдасться. А що можна зробити, щоб не переривати процес насолоди, поки ви очікуєте на виконання замовлення? В даний час виявляється, вже існують багаторазові капсули Nespresso для кавоварок.

Капсули для кавоварки своїми руками

Особливості багаторазових капсул

Герметично запаковані порожні «стаканчики» з фільтрами та кришками в комплекті виготовляються з харчового пластику. На дні і кришці цих контейнерів для кави вже зроблені отвори. Вам потрібно тільки заповнити капсулу тим сортом кави, який ви хочете на даний момент.

Багаторазові пластикові капсули Nespresso сумісні з капсульними машинами Nespresso. Кава засипається, прибираються його надлишки і – все, капсула готова! Стаканчик необхідно вставити в спеціальний блок машини для приготування кави та натиснути «старт».

Капсулу можна засипати як один сорт кави, так і суміш різних сортів меленої кави. До того ж при використанні багаторазових капсул Nespresso на свій розсуд ви при бажанні можете заварити трав’яний зелений або чорний чай. Справа в тому, що харчовий пластик не насичується запахами і його досить просто очистити. Тому наступна порція, приготовлена за допомогою капсули вже побувала в кавомашині, ароматною і свіжою.

Багаторазові капсули, які випускаються в різних країнах світу, бувають таких видів:

 • Emohome (Китай);
 • Coffeeduck і Douwe Egberts (Голландія);
 • Caffe Vergana (Швейцарія, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія).

Капсула в кавоварку своїми руками

Ви можете самостійно зробити багаторазову капсулу. Це зовсім нескладно і вимагає всього кілька хвилин і два вже використаних контейнера:

 • За допомогою ножа відріжте нижній кінчик капсули трохи вище місця, де розташовується мембрана з фольги.
 • Очистіть контейнери від залишків кави і гарненько висушіть його. Робіть це обережно, щоб зберегти другу мембрану в капсулі.
 • Другу капсулу потрібно розрізати посередині. Пластик тут трохи товщі і для отримання рівної лінії зрізу використовуйте ножиці.
 • Мембрана з другої капсули видаляється, видаляються залишки кави і капсула висушується. В результаті у вас повинно вийти дві частини капсул, одна з яких може одягтися на другу.
 • Насипте каву в отриману конструкцію і з’єднайте два шматки капсул, несильно сдавив їх.
 • Ось капсула для багаторазового використання і готова!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.