Калорійність розчинної кави. Скільки калорій в розчинній каві

Всім відомо, що кава володіє освіжаючою і бадьорить ефектом, а ось, скільки калорій в розчинній каві – це питання поки що відкрите. Багатьом подобатися вранці пити каву для того, щоб розбудити організм від нічного сну. Тому всіх, хто бажає схуднути хвилює калорійність розчинної кави, а зокрема можна його пити для схуднення.

Калорійність розчинної кави. Скільки калорій в розчинній каві

Скільки калорій в розчинній каві

За великим рахунком людей, ведучих здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою, дане питання не так сильно цікавить. Однак ті, хто сидить на строгих дієтах і змушені складати свій раціон на день, тиждень, місяць повинні знати про такі дрібниці. У всьому світі відомо, що на 100 мл натурального кави припадає 2 ккал, а от з розчинною кавою історія зовсім інша. Не поспішайте робити висновок, що і в розчинній каві стільки ж калорій.

Науково доведено, що в трьох чашках розчинної кави кількість калорій досягає величини молочного шоколаду, а все з-за складного хімічного складу. Так розчинну каву перетравлюється довше і людський організм реагує на нього зовсім по-іншому. Саме тому кардіологи не рекомендують пити розчинний порошок залитий окропом людям з хворобами серцево-судинної системи.

Кількість калорій в натуральному кави

У звичайному натуральному молотом кави калорій зовсім мало – 2 ккал на 100 г напою. Під час проходження особливої обробки зерен вони втрачають свої цінні властивості, і виходить, що такий кави несе зовсім невелику енергетичну цінність. Під час обжарювання і помолу кавових зерен з них виходить велика кількість жирів. Однак чим менше води, тим більше калорійність напою. Найбільш калорійним напоєм вважається не кава по-турецьки, в ньому міститься приблизно 12 ккал.

Необхідно врахувати також і добавки в каву. Це означає, що при додаванні до кави цукру, молока, вершків та інших продуктів калорійність кави зростає в десятки разів.

Кількість калорій в кава з молоком

Разом з молоком кава стає м’якше і знаходить більш вишуканий смак, а при додаванні вершків він стає просто шикарним. Ви вже встигли все це собі уявити? А тепер поверніться до нашої теми про калорії і їх кількості в цей ласий кавовому напої.

У звичайній чашці кави з молоком міститься приблизно 37 ккал, а стандартна приваблива порція латте може містити від 180 до 250 ккал, в залежності від жирності молока, яке ви використовували.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.