Калорійність кави з цукром

Калорійність кави з цукром і іншої їжі хвилює в першу чергу тих, хто вирішив посидіти на дієті для схуднення. Так щоб знати чи можна включити цей продукт в свій раціон і яке його кількість допустимо в день необхідно знати, скільки калорій в чашці кави. Найбільше питанням енергетичної цінності американці стурбовані, оскільки основна маса населення Америки страждає ожирінням.

Калорійність кави з цукром

Калорійність кави

Є ті, що вважає, що кава досить калорійний напій, тому в період дієти його пити не рекомендується. Однак це не так. Так само як і у воді в кавових зернах майже немає калорій, а калорійність натурального кави дорівнює лише 2-3 ккал. Таким чином калорійність кінцевого напою в першу чергу залежить від енергетичної цінності добавок (ваніліну, молока, цукру, кориці, вершків), що використовуються в приготуванні кави. Приміром, найкалорійнішим кавовим напоєм вважається фрапучино з вершками: на 450 г напою доводиться 430 ккал.

Калорійність солодкого кави

Якщо ви зварили натуральну мелену каву і насипали до нього в чашку чайну ложечку піску, то калорійність напою змінитися. Виходить, що калорійність кави з цукром буде складатися з 2 ккал натуральної кави і калорійності чайної ложки цукру-піску. Як відомо, енергетична цінність чайної ложки цукру дорівнює 45 ккал. Таким чином, калорійність кави з цукром складе 47 ккал.

Калорійність розчинної кави

Енергетична цінність розчинної кави залежить від обсягу готового напою. На чашку розчинної кави без цукру припадати приблизно 7-8 ккал, на велику чашку – 9-10 ккал, на маленьку – 4-5 ккал. У середньому вважається, що в одній чашці швидкорозчинної кави без добавок буде міститися всього 4 ккал.

Калорійність кави з молоком

Енергетична цінність кави з вершками і кава з молоком залежить від того, скільки молока було додано до кави. Наприклад, якщо ви приготували каву без цукру і долили в нього 30 мл молока жирністю 2,5, то калорійність вашого напою складе 18 ккал, а якщо ви вирішили підсолодити кави парою чайних ложок цукру, то енергетична цінність зросте до 75 ккал.

Калорійність капучіно

У середньому калорійність капучіно об’ємом 450 г дорівнює 120-130 ккал, знову ж таки в залежності від продуктів, доданих до кави: цукор, молоко, ваніль та інші ароматичних речовин.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.