Калорійність кави з цукром

Калорійність кави з цукром складається з меленої кави і самого цукру. Калорійність 1 чашки кави становить 2 ккал, калорійність 1 чайної ложки цукру буде 15 ккал. Таким чином, енергетична цінність готового напою буде складати 17 ккал.

Калорійність розчинної кави з цукром.

В одній чашці розчинної кави без додавання молока і цукру, в середньому міститься 4 ккал. Додавши 1 чайну ложку цукру (15 ккал) ми отримаємо напій з енергетичною цінністю 19 ккал.

Калорійність кави з молоком і цукром.

Калорійність кави з молоком буде залежати від кількості доданого продукту. Калорійність самого молока 2.5% жирності становить 52 ккал на 100 грам, тому налив кави без цукру 30 грам молока, ми отримаємо енергетичну цінність готового напою близько 19-20 ккал. Підсолодивши кави 2 чайними ложками цукрового піску, ми отримаємо калорійність вже близько 50 ккал.

Таким чином, кількість калорій буде варіюватися від інгредієнтів, що додаються до кави, а також від обсягу самого напою. Тому для контролю за енергетичною цінністю кави слід звертати увагу на пакування продуктів, які будуть додані в каву. Як правило, на них завжди вказується кількість калорій на 100 грам продукту. Наприклад, енергетична цінність нежирного молока – близько 50 ккал, вершків (залежно від жирності) – до 300 ккал.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.