Калорійність кави Латте. Скільки калорій в Латте

Багато жінок люблять пити латте і разом з тим піклуються про свою фігуру, тому їх часто цікавить скільки калорій в Латте, адже це один з важливих моментів харчування. Калорійність кави Латте залежить від його складу, як ви розумієте. Однак не всі знають, що кава Латте це не теж саме, що і кава з молоком. Французьке варіант Café au lait і кави латте відрізняються кавовій основний і сервіровкою напою.

Калорійність кави Латте. Скільки калорій в Латте

Склад Латте

Кава Латте в Європі готують не тільки на основі еспрессо. Потрібно також відзначити, що різновиди напою залежать від початкового складу латте. Згідно з класичним італійським рецептом для кави латте береться сорт арабіки, так мокко, гарячий какао або шоколад, а також чашка гарячого, але не кип’яченого молока.

Кава Латте вже кілька століть готують в Італії, за цей час рецепт зазнав певні зміни. Кава Латте стало популярним у всьому світі і увійшло в список кращих творів кулінарії, завдяки осовремененному і поліпшеному рецептом напою, для приготування якого тепер береться 3 частини молока на 1 частину еспресо. Зверху кави Латте покривають молочної пінкою з маленьких бульбашок.

Види Латте

На сьогоднішній день існує досить велика кількість різних видів Латте, серед яких зустрічаються і дуже екзотичні екземпляри. Серед найбільш популярних і поширених видів Латте виділяють такі:

  • кава латте на основі еспрессо;
  • латте макіато;
  • кава латте на основі американо;
  • класичне латте, приготований з кави моккачино з додаванням молока;
  • африканський варіант кави Латте готують з червоного чаю ройбуш;
  • латте на основі чаю мате, який додається гаряче молоко;
  • американський варіант приготування кави Лате передбачає використання кави, звареної крапельним способом. Для створення цього напою обов’язково потрібна кофемашина, яку називають френч-прес без фільтра.

Калорійність напою

Калорійність кави Латте залежить в першу чергу від складу інгредієнтів, які застосовуються під час приготування напою. Наприклад, калорійність Латте, приготованого у відповідності з класичним рецептом становить 175 Ккал на 100 г кави. Однак чайні види Латте будуть мати більш низьку енергетичну цінність. А от популярний останнім часом кави Латте з сиропом або шоколадом б’є всі рекорди за рівнем вмісту цукру в складі і поживністю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.