Калорійність кави без цукру. Калорії в чашці кави без цукру

Якщо вранці випити чашечку підбадьорливого і ароматної кави, то заряд енергії вам забезпечений на протязі всього дня. Не варто відмовляти собі в цьому дивовижному напої.

Якщо ви хочете зберегти вашу фігуру стрункою і турбуєтеся про кількість калорій, то можете не хвилюватися — кава практично не калорійний напій, якщо в нього не додавати цукор або молоко. Розглянемо яка калорійність кави без цукру.

Калорійність кави без цукру. Калорії в чашці кави без цукру

Якщо ви любите вранці пити еспрессо, то ваш організм отримає всього 4 калорії від однієї порції кави. Калорійність чашки кави Американо складає і того менше – дві калорії на порцію. Але якщо ви не змогли втриматися і додали в чашку вершки, мед або цукор, то калорійність цього продукту підвищиться на кілька десятків. Чашка простого кави з молоком обійдеться вашому організму в 37 калорій.

Якщо ви віддаєте перевагу натуральній каві розчинній, то порція калорій збільшиться в 100 разів! Звичайний кави в 2 калорії у вас перетворитися на 200 калорій, без урахування вершків, цукру або меду. Виходить, що вранці випивши невелику чашечку кави, ви отримали енергії, як якщо б з’їли повноцінний сніданок. Капучіно з цукром має 130 калорій, а Мокко з вершками 360 калорій.

Якщо випивати не більше трьох чашок кави на добу, то рецензія не буде. А якщо при цьому ще й не додавати цукор, то певно ще і схуднете.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.