Калорійність кави американо

Калорійність кави американо безумовно зацікавить тих, хто вже перебуває на дієті, або тільки збирається схуднути. Адже багато хто любить пити не маленьку дозу еспресо, а менш міцний і більш об’ємний американо. Кава був названий так тому, що він поширений в Північній америці і пристрасті місцевих жителів саме до такого виду кави.

Калорійність кави американо

Відомо, що про калорійність продуктів і напоїв найбільше турбується прекрасна половина людства. Приємною новиною для кожного – калорійність американо практично дорівнює нулю. Адже до складу цього напою входять тільки вода і мелені кавові зерна, в яких практично немає калорій.

Однак, якщо вам не подобається класичний смак кави і ви додаєте в нього цукор, тоді калорійність чашки американо буде дорівнювати калорійність того обсягу цукру, який ви додали. До речі в одній чайній ложці цукру міститься 37,4-39,8 ккал.

Обсяг американсько

Щодо обсягу не можна сказати щось певне. Адже залежно від того, наскільки міцна кава потрібен людині, додається той чи інший обсяг води. Традиційно обсяг готового американо становить від 30 до 470 мл Тому можна зробити висновок, що каву можна приготувати як міцних, так і розведеним напоєм практично без смаку. Як ви розумієте, це залежить від обсягу доданої води. Крім того, американо зовсім не характеризується, як самий міцний кавовий напій.

Види американсько

Американо сам по собі є окремим видом кави. Однак і сам американо нерідко поділяють на кілька підвидів залежно від методів приготування.

Одним з підвидів називають оригінальний американо. Під цією назвою розуміє саме той метод приготування, який застосовують американці. Без штучно створеного тиску вода під дією сили тяжіння проходить через фільтр, наповнений меленою кавою. Для цього використовується краплинна (або фільтрова) кавоварка.

Є ще один поширений вид – американо по-європейськи. Назва звучить досить дивно, але саме так звуть европеизированную версію раніше популярного в Північній Америці напою. Він дуже легко і просто готуватися – еспресо розбавляється водою. Про приготуванні американо читайте окрему статтю на нашому сайті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.