Калорійність кави 3 в 1. Виробництво кави Нескафе 3 в 1

В одній порції кави Нескафе 3 в 1 міститься всього 69 калорій — досить низька калорійність. Тому якщо ви сидите на дієті, то вранці можна балувати себе цим напоєм.

Калорійність кави 3 в 1. Виробництво кави Нескафе 3 в 1

Виробництво кави 3 в 1

Сьогодні виробництво кави Нескафе 3 в 1 — це високі технології, екологічно чисте і відносно дешеву сировину. Для переробки кавових зерен беруть тільки очищені від лушпиння зерна. Щоб отримати тонкий смак і аромат кавових кущів видаляється шкірка, потім зерна смажаться і подрібнюються. Після цього їх поміщають в гарячу воду, де вони знаходяться кілька годин під великим тиском.

Виходить густий відвар, який остигає і проходить через фільтр, потім випаровується за рахунок теплого патока повітря. Отриманий порошок змішують з ароматною складової, отриманої з випареної води. Даний процес виробництва розчинної кави на виході дає нам ароматний і підбадьорливий напій.

Після того як на виробництві отримали розсипчастий кави в нього додають вершки і цукор.

З 1938 року кави Нескафе завоювала любов багатьох жителів землі. З часом компанія по виробництву кави, додала в напій велика кількість смаків. Від цього Нескафе тільки виграв. На сьогоднішній день кави Нескафе є лідером з продажу в 83 країнах світу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.