Грін кави: вплив його на схуднення

Грін кави: вплив його на схудненняПопулярність зеленого або грін кава має своє наукове підтвердження. Крім того, в одній американській телепередачі доктор Мехмет Оз провів в ефірі унікальний експеримент. Завдяки цій передачі багато людей, які втратили надію знайти красиве, здорове тіло, отримали шанс, за який, звісно ж, вчепилися. Завдяки зеленому кави можна перестати рахувати калорії, виснажувати себе дієтами і голодуванням, фізичними вправами, а втрачати вагу рівномірно і швидко.

У чому ж полягав експеримент теледоктора? У тому, що він давав по 400 г зеленої кави три рази в день кожному учаснику. Все, що приймають участь в експерименті, втратили за два тижні приблизно 3 кг.

Зміст:

 • Експерименти з грін кави
 • Негативний ефект
 • Робимо висновок
 • У чому ж різниця між обсмаженою класичним і зеленим кави
 • Відео

Грін кави: вплив його на схуднення

Експерименти з грін кави

Деякі радять приймати капсули зеленого чаю по 400 г, а інші, наприклад дієтологи знаменитих людей, стверджують, що капсули повинні мати 800 мг зеленого чаю.

Звичайно ж, все залежить від того, як швидко ви хочете позбавитися від зайвої ваги. Тим більше, що хочеться також не нашкодити своєму здоров’ю. Якщо ж пити капсули по 400 г три рази на день, то це, звичайно ж, практично рівнозначно капсулам по 800 г, тільки два рази вдень. Так що немає ніякої різниці, яку дозу приймати, тому що в такому режимі будете втрачати вагу поступово і без шкоди для здоров’я.

Якщо ж вам потрібно позбавитися від декількох кілограмів, то слід приймати по 400 г зеленої кави три рази в день. Цього буде достатньо, щоб втрачати по 3 кг в два тижні. Але, коли ваша вага набагато більше, ніж ви хочете, то випивати один пакетик зеленого чаю з імбиром два рази в день за 30 хвилин до їжі.

На різних сайтах можна знайти як позитивні відгуки про грін кави, так і негативні. Ось, наприклад, один споживач розповідає, що втратив за три тижні 5,5 кг. Він мав спочатку 105,5 кг, а під кінець третього тижня вага показав 100 кг. Цей чоловік пив зелений кава з імбиром.

З цього листа видно, що результати бувають зовсім різні. Так, у процесі експерименту доктор Оз, отримав різні результати, тільки середній був 3 кг. Одні схудли на 4 кг, а інші отримали результат у 1,5 кг. Але, якщо такий прийом зеленої кави поєднувати з правильним харчуванням і заняттям спортом, то результати не змусять себе чекати, вони будуть приголомшливі.

Так, звичайно, відразу не зовсім довіряєш якості продукту, але якщо побачиш результат, то на думку відразу змінюється. Так і вийшло у ще одного худне, який втратив за три тижні 2,5 кг.

В програмі доктора Оза проводився експеримент, в процесі якого учасникам не вносилися якісь корективи в звичайний спосіб життя, а тільки перевіряли, як же зелений кава діє самостійно.

З цих експериментів винесли, що якщо приймати зелений кави разом з імбиром, можна отримати хороший результат, коли ще й включити правильне харчування і заняття спортом.

Існує питання, чи можна приймати зелений кава з імбиром літнім людям. На це питання відповість лист від чоловіка, якому 63 роки. Цей чоловік розповів, що приймаючи зелений кава, худне на тиждень на 0,5 кг, при цьому не відчуваючи голод між прийомами їжі.

Негативний ефект

Звичайно ж, зелений кава, як і будь-який інший продукт для схуднення, має і негативні відгуки. Деякі пишуть, що зовсім не втрачають вагу, приймаючи це засіб. Але, не буває однакових людей і однакових ситуацій. Багато хто вважає, що приймаючи зелений кава, будуть худнути, в цей же час, годуючи фаст-фудами, газованою водою і жирною їжею. Але, ефект цього напою доведено науково, так що немає причин не довіряти.

Ще важливо знати, чи немає яких-небудь побічних дій під час прийому зеленої кави. Одна дівчина пише, що приймала цей напій і спочатку відмінно худла і не було ніяких проблем. Але, потім почали лущитися пальці ніг і рук. Але, більше таких заявок не було, тому вирішили, що у цієї дівчини просто алергія на якісь інгредієнти, з яких складено напій. Тому, купуючи зелений кави, необхідно ретельно вивчати етикетку і бути впевненими, що у вас немає ніякої алергії.
Грін кави: вплив його на схуднення

Робимо висновок

Можна підвести підсумки, тобто вказати всі плюси і мінуси зеленої кави.

Плюси:

 • це повністю натуральний напій, без будь-яких добавок;
 • ефективність доказана науково;
 • допомагає не тільки позбавити від зайвої ваги, але і поліпшити стан здоров’я діабетиків і хворим гликемией;
 • прискорює метаболізм, що сприяє очищенню кишечника;
 • очищає організм, щоб поліпшити стан здоров’я взагалі;
 • зменшує апетит;
 • спалює жир, щоб втрачати вагу.

Мінуси зеленої кави:

 • кількість втрачених кілограмів у кожного різне;
 • трохи дорого за ціною для деяких людей, особливо для тих, хто просто хоче дотримуватися правильного харчування;
 • заборонено вживати вагітним жінкам.

Екстракт зеленої кави – це той продукт, який допоможе безпечно і ефективно позбутися від зайвих кілограмів. Тим більше, що провівши експеримент, побачили, що позитивного в застосуванні зеленої кави набагато більше, ніж мінусів. А також мінуси настільки незначні, що їх не слід брати до уваги. Зелений кава – це продукт, який підходить для тих людей, що готові витрачати великі гроші заради втрати багатьох кілограмів.

Щоб отримувати хороші результати, зелений кава краще всього брати з імбиром, а також додати правильно підібране харчування і незначні фізичні навантаження, навіть якщо це буде просто ходьба. Але, вибираючи зелений кави, необхідно дивитися на упаковку, щоб на ній було зазначено, що кількість хлорогенової кислоти перевищує 45%.

Багато наукові дослідження показали, що зелений кави благотворно діє на людський організм за великою кількістю показників. Серед таких напрямків, зелена кава допомагає в боротьбі із зайвою вагою. Не потрібно багато знати, щоб не здогадатися, що зелена кава – це не обсмажені кавові зерна.

Як же працює зелена кава? Цей напій викликав величезний інтерес у науковому середовищі, а особливо як жиросжигающие препарат. З’ясувалося, що цей ефект відбувається завдяки хлорогенової кислоти, яка є в ньому. Цей елемент допомагає затримувати розщеплення жирів в травній системі, а також уповільнює всмоктування в кров вже розщеплених моносахаридів.

Як же з’являється жир? З-за швидкого всмоктування важких вуглеводів відкладається підшкірний жир. Тим самим хлорогенова кислота, сповільнюючи розщеплення таких вуглеців, запобігає появі підшкірного жиру. А якщо ви будете менше вживати таких вуглеців, то хлорогенова кислота здатна при їх нестачі, розщеплювати вже існуючий підшкірний жир.

Ще зелений кава має в своєму складі кофеїн, який відомий своєю властивістю, прискорювати метаболізм. Це також допомагає позбавитися від зайвих калорій. Якщо випивати чашку зеленого кава після їжі, то таким чином можна позбавитися від зайвої ваги.
Грін кави: вплив його на схуднення

У чому ж різниця між обсмаженою класичним і зеленим кави

Нещодавно фахівці виявили, що в каві міститься багато корисних речовин, які в процесі обжарювання губляться. Це свідчить про те, що обсмажені кавові зерна не володіють такими ж властивостями, що зелений.

Смажена кава, звичайно ж, містить кофеїн, але хлорогенова кислота у процесі обжарювання розпадається, тому смажений не має такого жиросжигательного ефекту, що зелений.

Зелений кава має ще ряд корисних властивостей: він сприяє швидкому насиченню, при цьому, не маючи практично зовсім ніяких калорій. Цей напій додає сили, бадьорість і наповнює енергією.

Зелений кава – це ідеальний помічник в боротьбі із зайвою вагою, особливо для тих, хто стежить за своїм здоров’ям і хоче завжди залишатися в хорошій формі. Він вартує своїх грошей, тим більше, що в боротьбі із зайвою вагою дрібниць не буває.

Вже доведено, що для підтримки фігури в хорошій формі і для досягнення стрункості краще всього пити натуральну каву, особливо якщо це зелений природний.

Зелений кава – це найбільш безпечний вид кави, якого можна пити набагато більше, ніж звичайного обсмаженого.

Французькі вчені виявили в зеленому кава кофеїн, який покращує стан шкіри, робить її більш пружною, а також позитивно впливає на процес схуднення. Також в процесі досліджень виявили, що він містить речовини, які розщеплюють жирові клітини. У порівнянні зі звичайним кави — зелений набагато швидше справляється зі своїм завданням.

Провівши експеримент, з’ясувалося, що ті, хто вживав звичайний смажену каву, втратив 14% жирових відкладень, а ті, хто пив зелений – 46%. З цього можна зробити висновок, що зелений у три рази швидше справляється з зайвими кілограмами.

Зелений кава містить понад 7% хлорогенової кислоти, яка допомагає перетворювати жир в енергію. Тому якщо ви будете поєднувати його вживання з фізичними вправами, то втрата ваги буде відбуватися стрімкіше.

Завдяки зеленому кави можна втрачати у місяць 2 3 кг, але якщо ви не будете змінювати свій звичайний режим харчування, і не будете перевищувати калорійність їжі.

Американські вчені показали, що зелена кава сприяє меншому поглинання цукру в кишечнику, тому вага починає стрімко зменшуватися. Також вони підтверджують, що саме хлорогенова кислота допомагає прискорено спалювати жирові клітини. Сама ж хлорогенова кислота є сильним антиоксидантом, що позитивно впливає на втрату ваги і на загальний стан здоров’я.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.