Фарба для волосся з кави

Фарба для волосся з кави являє собою натуральний барвник, яким користується дуже багато жінок. Справа в тому, що натуральні інгредієнти не шкодять самим волоссю і не справляють негативного впливу на навколишнє середовище. А також фарба з кави не просто фарбує волосся і надає їм красивий відтінок, але разом з цим зміцнює їх.

Фарба для волосся з кави

Рецепт фарби кавовій

Щоб приготувати хорошу фарбу, вам потрібний натуральний кава. Заварити його можна в каструлі, чим темніше за кольором буде кава, тим темніше буде відтінок пофарбованих волосся в підсумку. Добре помийте волосся і після цього опустіть їх в каструлю з охолодженою кавою. Полийте волосся з каструльки кілька десятків разів. Переконайтеся в тому, щоб гарненько облити все волосся. Гребінцем розподіліть фарбу по всій голові і волоссю. Замотайте голову рушником і почекайте приблизно півгодини.

Правила фарбування волосся кави

Що ви повинні знати при фарбуванні волосся фарбою приготовленої на основі кави:

  • Якщо з першого разу фарбування не дасть бажаний результат, то процедуру фарбування потрібно повторити;
  • На світлому волоссі кави використовувати не рекомендується, оскільки ви можете отримати дуже темний неоднорідний тон.
  • Перед тим, як повністю пофарбувати всю голову перевірити реакцію шкіри на даний інгредієнт. Для цього потрібно нанести отриману фарбу на руку і через кілька хвилин змити. Якщо у вас не буде почервоніння і роздратування, то все нормально, процедуру фарбування можна продовжувати.

Поради на замітку

При фарбуванні волосся кави вам потрібно знати деякі хитрощі:

  • Фарба на основі кави змивається при кожному митті голови. Підфарбовувати волосся доведеться щотижня.
  • Колір буде багатшим і тримаються довше, якщо фарбувати волосся на основі кави часто, з кожним разом ефект буде краще.
  • Кава додає волоссю певний запах. Якщо вам цей аромат буде неприємний, то від нього ви зможете позбутися, помивши голову три рази.
  • Колір, який вийде після фарбування волосся, сильно залежить від вашого початкового відтінку. Так, наприклад, коричневі волосся стануть багатшими і темніше. Чим частіше ви будете фарбувати волосся такою фарбою, тим темніше вони будуть ставати.

Даний метод фарбування за великим рахунком всім хороший. Кава не завдає шкоди волоссю. Єдине що може бути не так – вам не сподобається отриманий відтінок. Але щоб зрозуміти це, треба спочатку хоча б один раз спробувати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.