Еспресо Лунго – рецепт

Еспресо Лунго готується напевно по самому простому рецептом. Лунго не такий міцний, однак, більш гіркий, так як крізь кава проходить більша кількість гарячої води і екстрагуються компоненти, які під час приготування еспрессо не екстрагуються. Таким чином, у кави тим більш гіркий смак, чим більше гарячої води проходить через мелену каву.

В італійській мові слово «лунго» має значення «довгий». Даний напій готують, як і еспрессо за допомогою кавомашини, однак для цього потрібно набагато більшу кількість води, як правило, навіть в два рази більше, так виходить «розтягнутий» еспресо лунго.

Еспресо Лунго – рецепт

Час приготування 5 хвилин.

Калорійність — 7 ккал на порцію.

Інгредієнти

 • Кави дрібного помелу або в таблетці 7 — 9 гр.
 • Вода – 60-110 мл
 • Кофемашина або еспрессо кавоварка

Рецепт

 • По можливості краще вибрати чашку великого розміру. Як засипати каву і залити воду в кавоварку ви знаєте.
 • Якщо у вас немає можливості заварити еспресо лунго автоматично, тоді налийте в чашку 1-2 столових ложки окропу і приготуйте еспресо. При цьому час екстракції потрібно збільшити до 45 сек.
 • Кава лунго дуже схожий на американо, але не варто їх плутати, оскільки американо – це звичайний еспресо, з додаванням гарячої води. Еспресо лунго це також не просто гаряча вода в яку доливають еспресо. Під час приготування лунго вся вода проходить через мелену каву, а за обсягом лунго в стандартному варіанті менше обсягу американо.

  Крім того приготування звичайного еспрессо становить 18-30 секунд часу, при його обсязі 25-30 мл, у той час як приготування лунго може триває близько хвилини, а його обсяг становить 50-60 мл

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.