Елітні сорти кави в зернах

Елітні сорти кави в зернах нікого не залишають байдужими, тому до них повертаються знову і знову, не дивлячись на вартість. Таке кави представлений в досить широкому асортименті, тому кожен може підібрати щось для себе. Відмітними властивостями елітної кави є: обмежена кількість, стабільний аромат і смак, висока ціна. Розглянемо кілька сортів елітного кави.

Елітні сорти кави в зернах

Ямайка Блю Маунтін

Це всесвітньо відомий сорт кави, яку вирощують тільки на плантаціях Ямайки. На знаменитій блакитній горі, ростуть кавові дерева на висоті більше 1200 метрів над рівнем моря. Тут просто ідеальні умови для вирощування кави: багата вулканічний ґрунт, збалансоване поєднання сонячних і дощових днів.

Готовий напій поєднує в собі солодкість, кислинку і гірчинку, а аромат з особливими шоколадними та квітковими нотками. Справжні гурмани простежують аромат пікантного перцю і тютюну. Каву завжди характеризується однаковою якістю, ароматом і стабільним смаком. Крім того, це єдиний сорт кави, що поставляється в дерев’яних бочках. Блю Маунтін представлений великою кількістю видів і його початкова ціна дорівнює 1600 руб. за 200 р.

Олд Ява

Це унікальний кави, який отримав свою назву за рахунок проходження технології штучного старіння, виробляють його в Індонезії. Відбірні стиглі ягоди сушаться, очищуються і складаються в мішки. Зберігають зерна від 2 до 6 років у визначеному температурному режимі. Консистенція напою більш щільна і густа, смак стає дещо солодкуватим і з’являється додаткова нотка в ароматі.

Галапагос

Галапагос є елітним органічним кави, вирощеним на Галапагоських островах, де забороняється використовувати будь-які хімікати. Умови зростання сильно вплинули на аромат і смак цих зерен. Він характеризується великою насиченістю, багатим смаком і легким відтінком горіха. Напій володіє середньою кислотністю і м’якою гіркотою. За 250 г ціна становить 1500 рублів.

Кенія АА Руируиру

Кенійський елітний сорт кави, вирощений на плантація з дуже суворими вимогами. Готовий напій виділяється виразними відтінками апельсина, лимона, різних ягід і підвищеною кислотністю. Особливістю є листковий аромат – як тільки ви починаєте пити каву, ви відчуваєте солодко-карамельний аромат, далі починає чутися смак спецій, какао і вишні і додається гірчинка. Зерна Кенія АА Руируиру можна придбати на аукціонах, де вартість досягає неймовірних розмірів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.