Електрочайник Maxwell MW-1653

Електрочайник Maxwell MW 1653

Нам цю кавоварку подарували на весілля. Особливої радості ми не зазнали, але спробували познайомитись з Maxwell ближче. На вигляд вона зовсім непоказна, сіро-чорна. Ніяких особливих надмірностей немає. Тільки все найнеобхідніше. Такий мінімалізм в середовищі кавоварок.

Електрочайник Maxwell MW 1653

Отже, в комплекті з самим апаратом йшла інструкція на декількох мовах. Якщо в іноземних мовах ви не сильні, то, в принципі, все можна зрозуміти і по інструкції в картинках. Всі кроки зручно пронумеровані. Ще один плюс в тому, що нічого збирати не потрібно. Все продається вже в готовому вигляді.

Електрочайник Maxwell MW 1653

Також разом з інструкцією в самому апараті ми знайшли невелику ложечку, з допомогою якої можна насипати мелене кави в спеціальний відсік».

Електрочайник Maxwell MW 1653

В управлінні все простіше нікуди. Тут розбереться навіть школяр.

По-перше, насипаєте кілька ложечок кави в ситечко, залежно від кількості цінителів кави. Особисто ми на кожну чашку кладуть дві ложечки меленої кави. Після того як насипано потрібну кількість, не забудьте засунути ситечко на місце!

По-друге, необхідно залити воду. Окріп використовувати не можна. Найкраще просту відстояну воду. Кількість води залежить знову-таки від кількості осіб. На шкалі показано, скільки кухлів вийде в підсумку. Так що просто долийте води до потрібної позначки.

По-третє, встановіть чайничок на своє місце, якщо ще не зробили цього раніше.

По-четверте, підключіть шнур до розетки. Щоб не морочитися щоразу на рахунок нього, найкраще залишати його застромленим у неї.

По-п’яте, залишилося тільки натиснути на круглу помаранчеву кнопку з лівого боку і трохи почекати. Працює телефон досить швидко. І вже через кілька хвилин можна насолоджуватися смачною кавою.

Плюси цієї машини в тому, що вона дуже проста в управлінні, її можна доручити навіть молодшому школяреві. Вона також досить швидко варить каву. Особливо це цінується з ранку. Можна заправити її і сміливо піти вмиватися, а Maxwell поки все зробить за вас. Також її плюс в тому, що навіть сім’я з 4-5 чоловік сміливо може зробити каву в «один захід», адже кавоварка розрахована на колектив до 6-7 осіб.

Електрочайник Maxwell MW 1653

З мінусів виявилося лише кілька. Перший – це не дуже приємний звук під час приготування. Наче хтось хрюкає або крекче. Але це враження було тільки в перший раз. Потім усі звикли. Другий мінус – це не дуже зручний носик у чайничка. Не відразу можна пристосуватися, щоб при наливанні в кухоль, кава не розтікалося по столу або барной стійки. Ми цей вихід знайшли – потрібно просто не поспішати і наливати гарячий напій трохи повільніше, тоді і стіл залишиться недоторканим.

Наше враження від кавоварки відмінне, хоч і є кілька несуттєвих недоліків. Якість кави відмінне (якщо саме каву вибрати хороше, а не за 30 рублів), аромат просто не передати словами. Однозначна і тверда п’ятірка!

Відео огляд Maxwell MW-1653, з просторів інтернету./


 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.