Еквадорський кави

В Еквадорі виробляють каву робусту і арабіку. У промислових масштабах почали вирощувати каву на материковій частині країни тільки з початку 60 років минулого століття, хоча о. Сан-Крістобаль займалися цим ще з 1870х років. В Еквадорі щорічно збирається понад 100 000 тонн кави з площі близько чверті мільйона гектар, але більша частина врожаю йде на внутрішній ринок. На експорт йде лише п’ята частина виробленого кави.

Еквадорський кава арабіка вирощують на схилах Анд, що проходять через всю країну з півночі на південь. Місцеві плантації кави вважаються найбільш високогірними одними з найвищих у світі – вони знаходяться на висоті від 2000 до 2800 метрів над рівнем моря. Еквадорська арабіка підрозділяється на сорти – «Гігант» (Gigante) і «Галапагос» (Galapagos), а узагальнено місцеві сорти кави прийнято називати – Еквадор.

Кава Galapagos відрізняється відмінною якістю, він вирощується без застосування будь-яких хімічних засобів. Він вирощується в невеликій кількості на острові Сан-Крістобаль Галапагоського архіпелагу.

Еквадорська арабіка відрізняється добре збалансованим смаком, з щільним і насиченим ароматом.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.