Екстракт зеленої кави і де він застосовується

Екстракт зеленої кави і де він застосовуєтьсяБагато хто любить прокидатися вранці під запах ароматної кави. Але мало хто знає, що каву не тільки заряджає енергією і додає бадьорості, але і прискорює метаболізм. Але це стосується аж ніяк не коричневого кави. Це стосується тільки зеленого кава, тобто не обсмажених кавових зерен. Деякі можуть запитати, що ж такого в цих зелених зернах? Якщо кавові зерна піддати термічній обробці 475 градусів, то всі корисні речовини втрачаються, особливо такий важливий компонент, як хлорогенова кислота, яка відповідає за обмін речовин.

Кавові зерна в перемолотом вигляді часто додають раціон як помічник в дієтах, тому що він є ідеальним доповненням для тих, хто хоче скинути зайву вагу.

Більшість проблем з надмірною вагою залежать від того, що ми їмо. Якщо постійно контролювати продукти, які вживаємо в їжу, то можна уникнути зайвих кілограмів. Якщо ж говорити про хлорогенової кислоти, то це нескладний хімічний елемент, який проводиться в лабораторії. Хлорогенова кислота – це поліфенол, який, як правило, міститься в ягодах, фруктах і горіхах. Ці продукти є потужними антиоксидантами.

Зміст:

 • Детальніше про складі
 • Застосування в косметології
 • П’ємо каву і худнемо
 • Секрети капсул Green Coffe Bean
 • Відео

Екстракт зеленої кави і де він застосовується

Детальніше про складі

Хлорогенова кислота допомагає сповільнювати вивільнення глюкози в крові, що запобігає утворенню нових жирових клітин. Внаслідок цього запаси жиру спалюються для отримання енергії. Хлорогенова кислота дуже чутлива до високих температур, тому вона присутня лише в зернах, обсмажених при низьких температурах або в сирих зернах. В коричневих обсмажених кавових зернах хлорогенової кислоти практично немає.

Багато фахівців стверджують, що пити зелений кава в зернах в чистому вигляді не рекомендується. Слід купувати каву в капсулах, де хлорогенової кислоти є 45 %.

Наприклад зерен кави екстракт СО2 (несмажених зерна).

Цей продукт складається з чистої арабіки, яка вирощується в Бразилії. Він здійснюється екстракцією під високим тиском з природним джерелом вуглекислоти. У цьому джерелі повністю відсутні важкі метали, розчинники і солі.

Екстракт має жовто-зелений колір, зі стійким ароматом зелених кавових зерен. Якщо поставити на холод, то екстракт починає загусати.

До складу такого екстракту входить: пальмітинова кислота – 25%, лінолева кислота – 55%, олеїнова кислота – 10% і стеаринова кислота – 8-11%.

Що стосується арабіки, то вона відрізняється від робусти великим вмістом лінолевої кислоти і меншим вмістом пальмітинової кислоти.

Якщо взяти екстракт зелених зерен кави СО2, то в його складі також міститися рідкі жирні кислоти:

 • нервоновая – мононенасичених жирних кислот;
 • лігноцеринова, яка є насиченою жирною кислотою;
 • бегеновая – також насичена жирна кислота;
 • арахіновая – насичена жирна кислота.

СО2 має в своєму складі унікальну рідку неомыляемую фракцію. У цій неомыляемой фракції є фітостероли, як у вільній формі, так і у зв’язаній. Кількість фітостеролів в екстракті СО2 становить 2%
Екстракт зеленої кави і де він застосовується

Застосування в косметології

Фітостероли володіють властивостями омолодження шкіри. Також вони стримують старечу пігментацію і сприяють вирівнюванню кольору обличчя.

Безліч косметичних засобів виготовляються на основі екстракту зеленого кави. Ці засоби мають у своєму складі фітостероли, які дуже якісно зволожують шкіру.

Також в екстракті зеленого кава міститися пентациклічні дитерпени: кавеол і кафестол. Ці компоненти мають протизапальну, антиоксидантну і стимулюючим детоксикаційні можливості організму дією.

У косметології екстракт зеленої кави використовується як:

 • добавка в креми для профілактики і зменшення зморшок;
 • добавка в денні креми для сонцезахисного ефекту;
 • для додаткового зволоження шкіри креми для будь-яких типів шкіри;
 • такий екстракт додають у креми і лосьйони після засмаги, щоб заспокоїти шкіру, зменшити почервоніння і запалення;
 • добавка в креми для зрілої шкіри, щоб допомогти крему впоратися з сухістю, зробити шкіру більш еластичною;
 • добавка в креми проти целюліту, для зменшення його прояви.

Екстракт зеленої кави і де він застосовується

П’ємо каву і худнемо

Такий екстракт зелених зерен кави як Green Coffe Bean сприяє схудненню, не даючи вуглеводів перетворюватися на додатковий жир. Це доведено недавніми клінічними дослідженнями. Такому процесу сприяє хлорогенова кислота.

Green Coffe Bean розроблений відомим дієтологом і дуже зручний у використанні. Green Coffe Bean – це капсули по 400 мг, які дуже зручно брати з собою в дорогу і немає потреби готувати. Досить покласти дві капсули і чашку з кип’яченою водою і випити повний стакан за 30 хвилин до їжі вранці та 2 капсули в повний стакан за 30 хвилин до їжі днем. Курс розроблений на 12 тижнів.

Як же працює цей продукт? Хлорогенова кислота не дає глюкози всмоктуватися в тонкому кишечнику, що зменшує загальну кількість всмоктуваного цукру. Якщо ж рівень глюкози в крові падає, то організм починає викидати енергію з жиру в печінці, через що організм спалює жир для отримання необхідної енергії. Що стосується кофеїну, то в порівнянні з звичайним, звичним нам, обсмажену каву, зелений кава практично не має кофеїну. Денна доза зеленого кава має у п’ять разів менше кофеїну, ніж одна чашка звичайної кави.

За рекомендаціями, капсули краще відразу ковтати цілою і запивати склянкою води. Самі капсули не мають ні запаху, ні смаку, але порошок, що знаходиться у них, дуже гіркий. Так що, щоб запобігти передчасного руйнування капсули, його краще ковтати цілком, щоб вона розкрилася всередині організму.

Варто також помітити, що всі продукти, які містять екстракт зелених зерен кави необхідно вживати в холодному вигляді, так як при нагріванні хлорогенова кислота руйнується.

Кава – це, напевно, самий популярний напій серед людства. Але не багато хто знає, що його можна не тільки пити, а готувати з сирих зерен екстракти і масла.

Що стосується складу, то в ці масла та екстракти, що входять моно – і дисахариди, білки, алкалоїди, фенольні сполуки, ліпіди і органічні кислоти, амінокислоти та інші важливі елементи.
Екстракт зеленої кави і де він застосовується

Секрети капсул Green Coffe Bean

Капсули Green Coffe Bean виконують такі функції:

 • — хлорогенова кислота, що міститься в цих капсулах, запобігає процес всмоктування глюкози в кров, завдяки чому, зайвий цукор не перетворюється в зайвий жир;
 • покращує метаболізм, тобто допомагає організму більше їжі перетворювати на паливо, а не відкладатися в непотрібних місцях;
 • покращує роботу печінки по спалюванню жиру.

Внаслідок вживання екстракту зеленого кава в капсулах спостерігається цілий ряд позитивних ефектів:

 • зниження жирової маси тіла, а не просто зниження рівня рідини в організмі, як трапляється після швидких дієт. При регулярному вживанні такого екстракту, навіть при мінімальних фізичних навантаженнях і без регулювання звичайного раціону, вагу людини починає стрімко падати;
 • зменшення рівня жирів у серцево-судинній системі;
 • зменшення кількості жирів на всіх органах людського організму;
 • особливо корисно гіпертонікам, які при цьому мають зайву вагу, так як зелений кава нормалізує кров’яний тиск – хлорогенова кислота має властивості розширювати судини;
 • нормалізується рівень цукру в крові – хлорогенова кислота має властивості щодо зменшення рівня інсуліну, що дуже необхідно людям, що страждають цукровим діабетом;
 • екстракт зелених зерен кофеявляется дуже сильним антиоксидантом.

Екстракт зеленої кави – це біодобавка, а не ліки, тому застосування цього компонента не скасовує здоровий спосіб життя і збалансоване харчування. Він тільки допомагає тим, хто прагне і всіма силами намагається скинути зайву вагу. Зелений кава не тільки знижує рівень жиру в організмі, але і перешкоджає його подальшому накопиченню.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.