Ефективність зеленої кави

Багато хто сьогодні цікавляться схудненням за допомогою напою з необжареных кавових зерен, тому ефективність зеленого кава і його дія вивчається вченими різних країн.

Ефективність зеленої кави

Схуднення з зеленим кави

Вважається, що зелених зернах арабіки міститися натуральні антиоксидансты, що стимулюють процес розщеплення жирових відкладень. По своїй ефективності зелений кава в кілька разів перевищує дію традиційного чорного кава. При вживанні напою з обсмаженого чорного кава в зернах відбувається розщеплення приблизно 14% жирових клітин, в той час як зелений кава здатна видалити більше 45% жирових відкладень. До всього іншого антиоксиданти стимулюють виведення з організму вільних радикалів.

Ефект схуднення даного виду кави обумовлюється наявністю хлорогенової кислоти, що сприяє трансформації жирових запасів в енергію. Таким чином, якщо просто вживати каву і не рухатися, ефекту ніякого не буде. А ось якщо поєднувати з інтенсивною фізичною активністю, то бажаного результату ви досягнете досить швидко.

Вплив напою на організм

Потрібно відзначити, що хлорогенова кислота, є найсильнішим антиоксидантом, який сприятливо впливає як на загальний стан здоров’я, так і на зниження ваги зокрема. Кавова кислота сприяє регулюванню рівня цукру в крові, тому зелений кави вважається корисним для людей хворих на діабет. Французькі вчені відкрили унікальні властивості зеленого кава, за рахунок яких під час втрати ваги шкіра зберігає пружність.

При щоденному вживанні зеленого напою відбувається поліпшення процесів метаболізму, прискорюється обмін речовин, а відповідно і швидкість розщеплення жирових клітин, що відіграє найголовнішу роль в схудненні. Крім того, несмажених кавові зерна є багатим джерелом необхідних для людського організму вітамінів і мінералів.

Потрібно також врахувати, що цей напій впливає на зниження артеріального тиску і проводить профілактику розвитку серцево-судинних захворювань, оскільки його вживання нормалізує рівень холестерину крові. У зеленому кави присутня речовина, що покращує кровообіг і запобігає утворенню закупорки судин, завдяки цьому не розвиваються такі захворювання, як зупинка серця та інсульт.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.