Допомагає схуднути зелений кави

Вже деякий час у рекламі по телевізору і інтернету говорять про зелений кави, проте допомагає схуднути зелений кава насправді? Який принцип дії цього напою? Давайте розглянемо це питання докладніше.

Допомагає схуднути зелений кави

Що таке зелений кава?

У всіх слово кава асоціюється в першу чергу з коричневими зернами кавового дерева. Однак, плоди кавового дерева зовсім не коричневі, а зелені, коричневими вони стають після обжарювання. Так що, зелений кава не є якимось окремим сортом чи видом. Мало того вживати зелені зерна не вийде таким же способом, як і термічно оброблені у вигляді латте або еспресо.

Як зелена кава допомагає схуднути

Сам по собі кава не містить якихось особливих чудодійних компонентом, які будуть сприяти неймовірному схудненню. Однак, це стосується звичайних обсмажених зерен. У випадку з термічно необробленими зернами в дію вступає одна речовина, якому часто приписують неймовірне властивість – допомагати в схудненні. Цей компонент – хлорогенова кислота. Згідно з твердженнями виробників завдяки її впливу знижується апетит і запобігає відкладення жиру, за рахунок чого маса тіла зменшується, іноді додатково виробники називають такі її властивості, як нормалізація тиску, детоксикація організму, зменшення целюліту.

Вартість зеленої кави

Не дивлячись на те, що ефективність впливу зелених кавових зерен не була підтверджена за допомогою досліджень, а також самі споживачі не помітили серйозної втрати ваги в результаті вживання, препарати та добавки з зеленими кавовими зернами залишаються досить дорогими. Ціна варіюється від 12 доларів за 18-денний курс до 90 за тримісячний курс.

Можна вважати Бади з зеленим кави безпечними?

Хоча вчені ще не провели досить серйозних досліджень, судячи з практики, при споживанні зеленої кави не були помічені ніякі побічні ефекти. Єдиним чинником, на який надходили скарги, це можливість виникнення діареї від употрбелния напою із зелених кавових зерен.

Приготування зеленого кави

Рекомендується купувати зелений кава в зернах і вдома самостійно їх змолотити безпосередньо перед вживанням. Насипте 2-3 чайні ложки в розігріту у турці воду, при розрахунку на 1 чашку. Варіть на невеликому вогні, не доводячи до кипіння. Як тільки побачите, що кава закипає, зніміть турку з вогню і дайте напою трохи охолонути. Пийте з задоволенням!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.