Домініканський кави: історична довідка та його сорти

Домініканський кави: історична довідка та його сортиВже понад 300 років відомий домініканський кави. Ця кава досить високо цінується в світі. Відомі європейські і американські фірми за произведству кави додають домініканські зерна в свої купажі для поліпшення смаку.

Вже в кінці XVIII століття іспанські колоністи завезли в Домініканську Республіку саджанці кавового дерева. Після цього все сільське господарство цієї країни почав заробляти чималі гроші на вирощуванні кави.

У Домініканській Республіці вирощується тільки вищий сорт Арабіки. Свіжі кавові зерна мають довгасту форму, гладку поверхню і синювато-зеленуватий колір. Арабіка взагалі відрізняється інтенсивним ароматом зі смаком шоколаду, квітів і меду.

Зміст:

  • Історична довідка
  • Сорти кави домініканського
  • Monte Alto Espresso
  • Monte Alto Premium
  • SantoDomingo
  • Blasercafe Осоа Santo Domingo
  • Відео

Домініканський кави: історична довідка та його сорти

Історична довідка

Якщо говорити про першому появі кави в Домініканській Республіці, то вперше в цю країну привіз кавові зерна Колумб. Саме йому все домініканці вдячні за такий міцний напій. Вже з того часу (з 1735 року) в Домінікані кава люблять і поважають. Немає жодного домініканця, який би не любив каву.

Кавові дерева ростуть у кількох містах Домініканської Республіки: Перавия, Баоруко, Эспяйят і Асуан. У цій країні каву п’ють всі, як багаті, так і бідні. Мешканці цієї Республіки вважають, що головною якістю кави є придушення апетиту. Якщо відвідати будь-яку, навіть дуже бідну сім’ю в Домініканській Республіці, то вам обов’язково запропонують чашечку кави. Але, навіть якщо ви не п’єте цей напій, не прийнято відмовлятися. Вам варто зробити хоча б кілька ковтків, в знак уваги. Коли ви п’єте каву без цукру, то в цьому місці варто переступити через свої стереотипи, так як цукор не всі можуть собі дозволити.

Справжній домініканський кави досить солодкий і міцний. Цей напій подають в маленьких кавових чашках і обов’язково з цукром, так як він дуже гіркий і міцний. Хто вперше спробував таку каву, не відразу може його випити, але з часом звикає. У Домініканській Республіці, справжні цінителі кави вважають, що розбавляти каву цукром не можна, так як від цього втрачається справжній його смак. Багато в цій країні люблять пити каву з молоком, а п’ють каву в будь-який час доби.

Головною рисою домініканського кави є його висока якість, навіть якщо це найдешевший кави. Не треба спеціально шукати кави преміум-класу, так як будь кави, незалежно від того для багатого населення призначений, або для бідного, дуже високої якості.
Домініканський кави: історична довідка та його сорти

Сорти кави домініканського

Кави в Домініканській Республіці вважається національною гордістю, так що відмова від кави розглядається неетично і не патріотично.

Існують різні сорти домініканського кави. Одним з таких сортів є кава Монте Альто. Цей сорт вважається самим рідкісним і найкращим з усіх домініканських сортів. Кава Монте Альто має великий букет і довгий приємний післясмак.

Monte Alto Espresso

Ще один сорт, що вирощується в Домініканській Республіці, — це кава Monte Alto Espresso. Це виключно арабіка, яка зібрана на гірських плантаціях на висоті 700 -1700 метрів над рівнем моря. Така кава проходить контроль якості, італійську обжарку. Таку каву призначений для автоматичних кофемашин, напій виходить ніжним і ароматним.

Monte Alto Premium

Кава Monte Alto Premium — це також стовідсоткова арабіка. Зерна також вирощуються на висоті 700-1700 метрів над рівнем моря. Сортуються зерна машинним і ручним способом, контроль якості забезпечується суворо. Кава Monte Alto Premium середньої обжарювання і має дуже тривалий післясмак.

Домініканський кави – це просто подарунок для любителів міцного кави.
Домініканський кави: історична довідка та його сорти

SantoDomingo

Одним з елітних сортів домініканського кави є кава в зернах SantoDomingo. Це кава преміум класу, який вважається одним з найкращих сортів Арабіки в світі. Головними відмінностями цієї кави є густа консистенція, терпкий, запашний аромат і ніжний, тропічний смак.

Кава SantoDomingo найбільше підходить для приготування кави в турці або кавомашині. Ця кава вирощується місті Санто-Домінго, який знаходиться на півдні Домініканської Республіки.

Домініканський кави – це найкращий напій для домініканця. Для будь-якого домініканця каву з цукром вважається гордістю і частиною культури. Жителі цієї країни називають такий напій еліксиром життя. Навіть найбідніші завжди мають у себе вдома домініканський кави на випадок приходу гостей. Не варто відмовлятися від такого частування, так як дуже скривдите господаря будинку.

Blasercafe Осоа Santo Domingo

Ще одним домініканським кави є Blasercafe Осоа Santo Domingo. Він розфасований в упаковки по 250 грам. Натуральна кава Blasercafe Осоа Santo Domingo – це справжній подарунок любителям екстремально міцної кави. Це дуже гіркий, з ягідними нотками та легкою кислинкою, який має дуже довгий післясмак. Ще Blasercafe Осоа Santo Domingo має яскравий аромат шоколаду, кайенского перцю і карамелі. Іноді цей кава нагадує більше афродозіак.

Що стосується складу, то кава Blasercafe Осоа Santo Domingo – це стовідсоткова арабіка з темною французької обсмаженням.

У Домініканській Республіці ідеальні кліматичні умови для такого багатого смаку кави. У цій країні дуже багата мінералами грунт, на якому ростуть кавові дерева. Такі дерева ростуть високо над рівнем моря, таким чином, забезпечуються дуже різкі перепади температури. Це і є самі ідеальні кліматичні умови для правильного дозрівання зерен.

Домініканський кави купити не дуже складно, можна просто відвідати потрібний інтернет-магазин і отримати якісний напій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.