Дієта сир і каву

Дієта сир і кава є одним з безлічі варіантів сирної дієти. Сир береться в якості основного продукту в самих різних системах схуднення, від досить тривалих і збалансованих, до швидких монодієт. Більшість людей і по сьогоднішній день впевнені, що сир трансформується в жир і він не є корисним продуктом під час дієти.

Дієта сир і каву

Плюси і мінуси дієти на 10 днів

До достоїнств даної програми схуднення відноситься легка переносимість, оскільки сирна дієта складається з досить калорійного меню, особливо для людини веде пасивний спосіб життя. Протягом даної дієти організм активно насичується кальцієм. Крім того за період дієти ви навчитеся харчуватися дробно. Вважається, що на дієті сир і каву можна схуднути за 10 днів до 10 кг.

Що ж стосується недоліків, то ця система схуднення протипоказана при хронічних запорах, в ній недостатня кількість вуглеводів для активної фізичної та розумової діяльності. Також тут міститься молочний жир, який протипоказаний при гіпертонії, атеросклерозі, стенокардії. Як ви розумієте, кава передбачуваний дієтою, п’ється без цукру, меду, молока і вершків. Тобто абсолютно без добавок.

Розвантажувальна сирна дієта

Дана система схуднення відноситься до короткострокових планів, для тих, хто не хоче в один момент скинути відразу багато, але намагається прискорити схуднення, перебуваючи тривалий період часу на іншій дієті. Дотримуватися режиму розвантажувальної сирної дієти можна від 1 до 3 днів, а повторювати – не частіше, ніж 1 раз на 30 днів. У ці розвантажувальні дні дозволяється пити каву, без будь-яких добавок в якості цукру, меду, молока і т. д.

Перевагою такого харчування є той факт, що можна легко перейти з цього плану схуднення на помірне харчування всього за пару днів, не обмежуючи себе в улюбленому продукті. Що ж стосується недоліків, то дана програма не може використовуватися для тривалого схуднення. Справа в тому, що довгий застосування здатне викликати загострення хронічних захворювань підшлункової залози, нирок і печінки.

Найбільш позитивним моментом у сирної дієти – це те, що вони допомагають виробити корисну звичку дробового харчування, їсти невеликими порціями через рівні часові проміжки. У всьому іншому занадто низька калорійність, недостатня кількість вуглеводів і трохи клітковини роблять ці варіанти недоступними для тривалого зниження ваги.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.