Дієта для схуднення з зеленим кави

Дієта для схуднення з зеленим кави передбачає не тільки вживання цього напою, але і певні фізичні навантаження. Не потрібно думати, що один тільки зелений кава врятує ситуацію і ви схуднете. Так в дієті передбачені не тільки раціон, але і правила її використання.

Дієта для схуднення з зеленим кави

Правило перше

Для початку вам потрібно розрахувати енерговитрати вашого організму і кількість щодня споживаних калорій. Це не так складно, як могло здатися: вам знадобляться дані про вашої спеціальності і по енергетичній цінності продуктів, які ви їсте протягом дня. Ці показники дозволять прорахувати енергетичний потенціал, який ви плануєте отримати від спалювання жиру.

Формула: 1 г жирової тканини виділяє 9,3 ккал, тобто для спалювання 100 г жиру, вам потрібно компенсувати 930 ккал, що в свою чергу одно годинний повноцінного тренування в тренажерному залі, три години прогулянки по вулиці, півтори години гри з собакою. Тому не сподівайтеся, що енергія зникне сама по собі – вона витрачається у фізичному навантаженні, або призведе до загострень хвороб.

Правило друге

Необхідно мінімізувати в своєму раціоні «швидкі» вуглеводи, які провокують величезні викиди енергії у вашому організмі. Втрати енергії від вуглеводів бажано компенсувати енергією від розщеплення жирів. Так з раціону потрібно виключити продукти солодкого кулінарного, картопляного, рафінованої та мучного походження.

Доповніть своє харчування трудноусваиваемыми компонентами – кашами з великим зерном (перловка, гречка, просо та ін), цільнозерновим хлібом. Рекомендуються продукти з «нульовою калорійністю» — морква, капуста, спаржа, буряк і т. д., так як саме в них найбільше клітковини, яка працює в організмі в якості адсорбенту виводить всі шлаки, які утворюються при розщепленні жиру. Адже з точки зору фізіології жирові клітини вважаються складом токсинів, які при розщепленні надходять у кишечник і вимагають примусового виводу.

Правило третє

Рекомендується збагатити свій раціон білковою їжею. Саме її організм використовує в якості будівельного матеріалу для створення нових клітин. Таким чином, у раціон рекомендується додати морську червону рибу, як джерело омега 3, різні морепродукти, в яких крім білкових сполук, є потужні антиоксиданти. Вони виводять вільні радикали, які масово утворюються в організмі при розщепленні жирової тканини і доповнити свій раціон відмінним курсом мінералів і полівітамінів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.