Дія зеленої кави на організм. Як діє зелений кави

Дія зеленої кави на організм у багатьох джерелах описується як жиросжигающее. Однак, як діє зелений кава досконально не вивчено, тому дослідження проводяться і по сьогоднішній день. З того, що в даний час вчені з’ясували: несмажених кавові зерна багаті речовиною стимулюючим втрату ваги. Також розчинний екстракт зеленої кави відрізняється високим вмістом такого компонента, як хлорогенова кислота, за рахунок якої відбувається спалювання жирів завдяки зниженню поглинання глюкози і жиру в кишечнику та зменшення рівня інсуліну.

Дія зеленої кави на організм. Як діє зелений кави

Вплив зеленої кави на організм

Зелений кава засіб досить нове та його вплив на організм не до кінця вивчена, однак цілком передбачувано.

Хлорогенова кислота, яка входить до складу зеленої кави серйозно підвищує ймовірність виникнення захворювань серця. Користь і шкода даної речовини вимагають помірного споживання продукту. Негативний вплив на організм хлорогенової кислоти полягає в її здатності збільшувати кількість амінокислоти гомоцистеїну.

Для дорослої людини максимальна доза розчинної гранульованого екстракту зеленого дорівнює трьом чашках. Якщо екстракт являє собою таблетки, то дозування препарату у нормі не може перевищувати 300-400 мг. Напій не рекомендується вживати під час вагітності та годування груддю.

Зерна складаються з 1200 хімічних сполук, з яких 800 ароматичні. Необхідно нагадати, що в зеленому дещо містяться також алкалоїди, тому при тривалому вживанні напою у людини може виникнути залежність, подібна на алкогольну.

Інші особливості зеленої кави

Дієтологи також не радять зловживати необжаренными кавовими зернами, за його сечогінних якостей діуретичної дії.

Гранульована розчинна зелений напій здатний викликати підвищення артеріального тиску. Особливо він небезпечний для людей, які не часто його п’ють. Крім того зерна провокують підвищення холестерину в крові, тому пити зелений екстракт діабетикам не можна.

Зелений кава покращує властивості пам’яті і концентрацію уваги, а також володіє тонізуючим ефектом і підвищує настрій. Незалежно від способу приготування несмажених кавові зерна знімають головні болі. Вважається, що застосування дієти з розчинним зеленим напоєм, дозволяє зменшити ризик розвитку хвороб Паркінсона й Альцгеймера.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.