День кави або коли відзначають кавовий свято в різних країнах світу

День кави або коли відзначають кавовий свято в різних країнах світуКава має велику кількість шанувальників по всьому світу, які не проти влаштувати свято, присвячений своєму улюбленому напою. Але як це не здасться дивним, єдиного міжнародного Дня кави немає. Найчастіше вшановують ароматний напій 17 квітня та 29 вересня. А в багатьох країнах є свій національний день кави.

Святкують влаштовуючи пишні фестивалі, дегустації, всілякі акції. Причому, коло відзначають входять не тільки країни, які займаються вирощуванням і обробкою кави, але і “головні” споживачі інтернаціонального напою.

Коли відзначають Національний день кави в різних країнах світу:

Бразилія – 24 травня,
Індонезія – 17 серпня (День незалежності),
Перу – четверта субота серпня,
Коста-Ріка – 12 вересня,
Італія – 17 квітня (Espresso Italiano Day),
Австрія та Німеччина – 1 жовтня,
Швейцарія – 16 травня,
Ірландія – 19 вересня (National Coffee Day),
Україна – кінець вересня,
Японія – 1 жовтня,
Китай – квітень (дата залежить від настання китайського нового року).

В Росії свято кави вперше проходив наприкінці травня 2003 року в Москві. Міжнародний фестиваль чаю і кави був організований за підтримки Міністерства сільського господарства Російської Федерації та Уряду Москви. Зараз День кави відзначають в багатьох містах Росії. Влаштовують виставки-ярмарки, майстер-класи, концертні програми, дегустації – професійні баріста зі всього світу пригощають усіх бажаючих ексклюзивними кавовими напоями.

Так коли ж святкувати День кави, запитаєте ви? Поки що немає єдиної всесвітньої дати, давайте запросимо друзів, таких же кавоманів, зваримо кавові напої різними способами і відзначимо День кави прямо зараз!

І наостанок загадка: перші хвилювання, море квітів і білих бантів. Що це за свято? Звичайно ж 1 вересня – День знань, самий довгоочікуваний день для першокласників. Нарядно одягнені в шкільну форму та сарафани для дівчаток дітлахи з букетами поспішають переступити шкільний поріг. Нехай в житті вас і ваших дітей завжди буде місце знанню і мудрості.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.